Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування триває плідна профорієнтаційна робота з випускниками бакалаврата

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування триває плідна профорієнтаційна робота з випускниками бакалаврата

На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування триває плідна профорієнтаційна робота з випускниками бакалаврата
12.05.2022 11:28 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ-2022 вступ до магістратури

Представники економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують активну профорієнтаційну роботу щодо вступу на магістратуру. Десятого травня 2022 року відбулася зустріч його співробітників зі здобувачами ступеня вищої освіти бакалавр спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит» заочної форми здобуття освіти.

На заході були присутні д.е.н., професорка, декан економічного факультету Алла Череп, науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі вищої освіти. Зустріч розпочалася із вітального слова Алли Василівни. Вона відзначила важливість вступу на магістратуру. Адже це дозволить здобувачам освіти набути спеціальних, фахових компетентностей, знань і вмінь, необхідних для підвищення їхньої конкурентноспроможності на ринку праці. А в майбутньому – обіймати більш престижні посади, отримувати вищу заробітну плату. Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» – перспективна та затребувана на ринку праці в умовах сьогодення, а також – єдина, яка готує фахівців для роботи у фінансових установах і фінансових службах підприємств та організацій різних форм власності. Крім того, професія фінансиста – одна з найбільш високооплачуваних і престижних як в Україні, так і за кордоном.
К.е.н., професор, завідувач кафедри Анатолій Кущик зауважив, що випускники спеціальності впродовж навчання набувають управлінських та аналітичних навичок. Своєю чергою, це необхідно для здійснення оцінки фінансового стану підприємств, організацій, прогнозування, контролю за процесом використання грошових коштів, розробки заходів задля мінімізації ризиків в умовах цифровізації бізнесу. Усі випускники спеціальності обов’язково будуть працевлаштованими. Вони зможуть працювати в банківських установах, страхових компаніях, інвестиційних фондах, органах місцевого самоврядування, органах податкової служби, органах казначейської служби, в малому та середньому бізнесі, у великих бізнес-структурах, районних й обласних державних адміністраціях. Випускники мають змогу обіймати різні посади, а саме – фінансового директора; керівників і фахівців різних підрозділів, відділень; економіста; фінансового аналітика й аудитора. Представники кафедри гарантують працевлаштування майбутніх випускників і підтримують зв’язки з ними. Їх запрошують до участі в засіданнях круглих столів і конференціях міжнародного рівня як роботодавців.
Зустріч присвятили інформуванню здобувачів вищої освіти про організацію вступної кампанії у 2022 році, її особливостям. Зокрема, д.е.н., професорка Юлія Огренич та к.е.н., доцентка Інна Щебликіна зупинилися у своїх виступах на порядку прийому для здобуття вищої освіти. Вони відзначили, що для вступу до магістратури на бюджет і контракт спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» використовуватимуться результати магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) і фахового іспиту в закладі освіти. Значну увагу доповідачки приділили розгляду основних етапів вступу на магістратуру: реєстрація для складання МТНК триватиме з 27 червня до 18:00 18 липня; основна сесія МТНК – із 10 до 17 серпня, додаткова – з 7 до 10 вересня; реєстрація електронних кабінетів – із 1 серпня. Подання заяв для вступу розпочинається 16 серпня та завершується 15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК, фахового іспиту в закладі освіти; оприлюднення рейтингових списків на бюджет – не пізніше 20 вересня; підтвердження бажання навчатись на бюджеті – до 18:00 24 вересня; зарахування на бюджет – 25 вересня та контракт – визначається правилами прийому закладу, але не пізніше 30 листопада; переведення на вакантні місця – до 10 жовтня. Також викладачки нагадали присутнім, що за освітньою програмою «Фінанси і кредит» спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на ступінь магістра передбачено обсяг прийому 80 осіб на денну та 70 осіб на заочну форми здобуття освіти.
Наприкінці заходу д.е.н., професорка, декан економічного факультету Алла Череп відповіла на всі питання здобувачів вищої освіти щодо вступної кампанії та запросила до вступу на затребувану спеціальність. Більше інформації щодо особливостей вступної кампанії, навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» можна дізнатися зі сторінки кафедри фінансів, банківської справи та страхування в соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/finansyikredit/
@finansyikredit
https://www.facebook.com/kfinansiv
Instagram: https://instagram.com/finansyikredit_znu?igshid=YmMyMTA2M2Y
@finansyikredit_znu


Юлія Огренич,
д.е.н., доцент, професор кафедри фінансів,
банківської справи та страхування
економічного факультету


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини