Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології триває педагогічна практика для магістрів

На факультеті іноземної філології триває педагогічна практика для магістрів

На факультеті іноземної філології триває педагогічна практика для магістрів
13.05.2022 11:04 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології освітній процес практика

Попри всі складнощі воєнного стану, на кафедрі англійської філології та лінгводидактики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) студенти-магістранти 1 року навчання почали проходити виробничу (педагогічну) практику з англійської мови.

Завдання, що стоїть перед ними, – продемонструвати високий рівень сформованості як педагогічних, так і мовних, мовленнєвих компетенцій з основної іноземної мови. Проведення занять під час практики для магістрантів ускладнюються не тільки необхідністю вирішувати суто організаційні та технічні питання, але й необхідністю врахування психологічного стану студентів. Як ніколи, гостро стоїть питання досягнення виховної мети заняття. Тому доречною для учасників цих пар стала тема виховання дітей у сучасному суспільстві («Bringing up children in modern society»).
Завдяки використанню інформаційних технологій та всесвітньої мережі, магістрантка Нігяр Гулієва проводить заняття для студентів факультету іноземної філології ЗНУ, перебуваючи у своєму рідному місті Баку. Її практика триває під керівництвом доц. кафедри англійської філології та лінгводидактики Надточій Н.О. Різні види наочності, які вона використовує під час заняття, сприяють жвавому обговоренню таких питань, як стилі батьківства, проблема взаємодії поколінь, конфлікт цінностей, національні особливості у вихованні дітей, становлення характеру, виховання патріотизму та національної свідомості. Підвищеній мотивації навчання у студентів сприяє й застосування інтерактивних прийомів під час занять.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини