Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету соціології та управління обговорили з абітурієнтами сучасні шляхи стратегування кар'єри

Представники факультету соціології та управління обговорили з абітурієнтами сучасні шляхи стратегування кар'єри

Представники факультету соціології та управління обговорили з абітурієнтами сучасні шляхи стратегування кар'єри
13.05.2022 19:05 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Упродовж останнього тижня співробітники факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели профорієнтаційні zoom-зустрічі з 40 абітурієнтами з чотирьох шкіл міста. Під час заходів говорили про можливості вступу до Запорізького національного університету у воєнний час, про особливості цьогорічної вступної кампанії, консультації до мультипредметного тесту, організовані викладачами вишу.

«У цей мінливий час єдино важливими залишаються професійні навички, так звані soft skills. Навички, що завжди будуть із тобою, з якими тебе візьмуть на роботу твоєї мрії, навіть якщо ти захочеш стати президентом. Навички, що ти зможеш набути на факультеті соціології та управління ЗНУ», – із такими словами звернулися представники ЗНУ до старшокласників. Соціально орієнтовані спеціальності завжди були й будуть актуальними в будь-якому куточку світу. Випускники ФСУ – відомі підприємці, державні службовці, творчі діячі та просто люди, які знайшли себе в житті.
Слоган студентського самоврядування факультету – «Фантазуй, Створюй, Управляй». Тому його студенти впродовж навчання вже успішно реалізують безліч цікавих і корисних проєктів у співробітництві з міжнародними партнерами, а випускники доводять, що успішне майбутнє народжується саме тут, на ФСУ. Факультетська діяльність прокачує їх лідерські, ораторські, організаційні та професійні навички.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини