Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вивчайте іноземну та вдосконалюйте знання в Центрі німецької мови в Запоріжжі

Вивчайте іноземну та вдосконалюйте знання в Центрі німецької мови в Запоріжжі

Вивчайте іноземну та вдосконалюйте знання в Центрі німецької мови в Запоріжжі
13.05.2022 16:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Центр німецької мови в Запоріжжі освітні послуги вивчення німецької мови

Центр німецької мови в Запоріжжі – партнер німецького культурного центру «Goethe institut» України – запрошує на мовні курси в стінах Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Вони користуються заслуженою популярністю серед охочих опанувати мову чи покращити свої компетентності й розмовні навички. Адже це – складник освітньої системи, орієнтованої на західно-європейські рекомендації щодо вивчення мов. Попри всі складнощі сьогодення, вивчення іноземних мов – завжди на часі.

До їхніх переваг також належить те, що заняття проходять за комунікативною методикою, яку «Goethe institut» успішно впроваджує у своїх філіях у всьому світі. Починаючи з першого заняття, викладання на курсах здійснюється німецькою мовою. Під час навчання застосовують різні сучасні технічні засоби. При цьому форми роботи на заняттях постійно змінюються: слухачі задля більшої ефективності працюють усі разом, у групах або самостійно. Стосунки між викладачем і слухачами вибудовуються на партнерських засадах, що, своєю чергою, сприяє плідному й успішному навчанню.
Важливо також відзначити, що граматичний матеріал на курсах інтегрований у процес комунікативного навчання. Усі їхні викладачі мають фахову вищу освіту з германістики, та, переважно, навчають студентів німецької мови в місцевих вишах. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію, так більшість викладачів на сьогодні вже додатково склали у «Goethe institut» мовний іспит на рівні C2. «Goethe institut» гарантує якісний освітній процес, він стане надійною опорою для всіх охочих вивчити німецьку мову.

Адреса: 69063, м. Запоріжжя,
вул. Жуковського 55а
(6 - корпус ЗНУ, к. 503/2)
Тел.: (097) 931-23-63

Микита Полобок, студент 2 курсу факультету журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини