Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології організовують профорієнтаційні зустрічі зі вступниками

Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології організовують профорієнтаційні зустрічі зі вступниками

Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології організовують профорієнтаційні зустрічі зі вступниками
16.05.2022 09:30 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

На сьогодні, в умовах війни, надзвичайно важливою стає соціальна підтримка людей в адаптації до нових реалій життя, в реабілітації, в коригуванні емоційних станів, у психологічній допомозі. Також дуже важлива терапії засобами мистецтва, а ще – навчання та виховання нових поколінь громадян країни. Саме факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) готує фахівців, які покликані допомагати українському суспільству пережити складні виклики сьогодення.

Зміст профорієнтаційної роботи представників факультету спрямований на інформування та зацікавленість здобувача освіти при виборі професії спеціальностями факультету соціальної педагогіки та психології. Це – соціальна робота (соціальна педагогіка), психологія, спеціальна освіта (логопедія), сценічне мистецтво, дизайн (графічний дизайн), дошкільна освіта, початкова освіта. Останнім часом плідна профорієнтаційна робота викладачів факультету СПП проходила в онлайн-режимі, під час якого активно проводилося інформування 11-класників шкіл Запоріжжя. Доцентки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Олена Лещенко, Тетяна Соловйова, а також викладачка Наталія Соха зустрічалися з випускниками закладів загальної середньої освіти (гімназії №107, Запорізького академічного ліцею № 23, ЗЗСО № 76). Вони інформували абітурієнтів щодо питань вступу-2022, реєстрації на проходження пробного національного мультипредметного тесту, участі в консультаціях із його написання та з підготовки до творчого конкурсу, до написання мотиваційних листів. Викладачки також проінформували учасників зустрічей про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології.
Доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Андрющенко, Юлія Зубцова, Алла Курінна, а також завідувачка кафедри, професорка Лариса Сущенко відвідали випускників закладів загальної середньої освіти (Запорізького класичного ліцею, ЗНВК № 63, Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, ЗЗСО №65). Під час класних годин у режимі онлайн вони проінформували випускників про переваги вступу до Запорізького національного університету, про його спеціальності загалом, а також про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології. Старшокласникам надали інформацію про реєстрацію на пробний національний мультипредметний тест та про консультації, які допоможуть його успішно скласти. Профорієнтаційні зустрічі організували науково-педагогічні працівники кафедри акторської майстерності. Доцентки Юліана Гончаренко, Лілія Гринь, Надія Стадніченко та викладачка Наталя Соколовська, своєю чергою, взяли участь у батьківських зборах у Запорізькій гімназії №89, у Запорізькому січовому колегіумі, ЗЗСО №108, №32.
Вони проінформували батьків випускників закладів загальної середньої освіти щодо можливостей вступу 2022 року, спеціальностей факультету соціальної педагогіки та психології тощо. Старший викладач кафедри акторської майстерності Михайло Квєтков і викладачка Марія Нестулій проводили профорієнтаційні онлайн-зустрічі з вихованцями Запорізької дитячої школи мистецтв №3 та Запорізької музичної школи №1. Старшокласники дізналися про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології, про вимоги щодо вступу на творчі спеціальності, про особливості вступу у 2022 році, реєстрацію на консультації з творчих конкурсів тощо. За підтримки кафедри дизайну, зокрема старшого викладача Олександра Брянцева, минулого тижня оновили флаєри та афішу зі спеціальностями факультету соціальної педагогіки та психології. Їх поширили серед випускників закладів загальної середньої освіти. Нагадуємо, що факультет соціальної педагогіки та психології здійснює профорієнтаційну підтримку вступників 2022 року. Долучайтеся до груп факультету соціальної педагогіки та психології у соціальних мережах.

Сторінка факультету:
На сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp
Facebook: https://www.facebook.com/Факультет-соціальноі-педагогіки-та-психологіі-ЗНу-314394672616147
Telegram: https://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020
Iнстаграм: @spp_znu_

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/147904506208152
Кафедра психології
Facebook: https://m.facebook.com/KafedraPsychologyZNU/
Кафедра дошкільної та початкової освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746
Кафедра акторської майстерності
Facebook: https://www.facebook.com/102690508096922/posts/240614057637899/
Кафедра дизайну
Facebook: https://www.facebook.com/designznu/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини