Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі економічної кібернетики відбулася профорієнтаційна зустріч із випускниками бакалаврату

На кафедрі економічної кібернетики відбулася профорієнтаційна зустріч із випускниками бакалаврату

На кафедрі економічної кібернетики відбулася профорієнтаційна зустріч із випускниками бакалаврату
16.05.2022 14:23 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет кафедра економічної кібернетики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ до магістратури

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжується профорієнтаційна робота з випускниками бакалаврату щодо інформування про вступ до магістратури. Нещодавно відбулася зустріч декана економічного факультету, д.е.н., професорки Алли Череп зі здобувачами ступеня вищої освіти бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика». На заході були присутні завідувачка кафедри економічної кібернетики, д.е.н., професорка Наталія Максишко, науково-педагогічні працівники кафедри, здобувачі вищої освіти.

Декан економічного факультету Алла Череп розповіла здобувачам про особливості вступної кампанії 2022 року, вступні випробування й оплату за навчання. Вона відзначила важливість вступу до магістратури, оскільки в умовах динамічної зміни ринку праці зростає потреба у фахівцях з економічної кібернетики, які володіють сучасними знаннями, компетентностями, вміють приймати важливі управлінські рішення та застосовувати інформаційні технології.
Завідувачка кафедри Наталія Максишко звернула увагу присутніх на те, що кафедра економічної кібернетики тривалий час плідно співпрацює з такими стейкґолдерами, як ПАТ «Запоріжсталь», АТ «МетаБанк», ТОВ «Проком» й іншими підприємствами та компаніями. А це – запорука працевлаштування випускників. Отримані під час навчання на ОП «Економічна кібернетика» знання та практичні навички спрямовані на формування в майбутніх фахівців з економіки системного світосприйняття, усвідомлення наукових підходів до вирішення економічних проблем на базі математичних моделей і методів із використанням новітніх інформаційних технологій, сучасних комп’ютерних методів управління. Вони навчаються приймати ефективні управлінські рішення, що дозволяє працювати як в Україні, так і в закордонних компаніях.
Здобувачі вищої освіти отримали інформацію про основні дати вступної кампанії до магістратури, про складники магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) та фахового вступного випробування в закладі освіти. Більше інформації щодо особливостей вступу-2022 та навчання за спеціальністю 051 «Економіка» ОП «Економічна кібернетика» можна дізнатися зі сторінки кафедри економічної кібернетики в соціальних мережах:
Telegram: https://t.me/ek_znu
Facebook: groups/121886328401060
Instagram: @znu_ekkib

Дмитро Очеретін,
доцент кафедри економічної кібернетики


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини