Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі дошкільної та початкової освіти триває активна профорієнтаційна робота

На кафедрі дошкільної та початкової освіти триває активна профорієнтаційна робота

На кафедрі дошкільної та початкової освіти триває активна профорієнтаційна робота
17.05.2022 12:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Нещодавно відбулася online-зустріч на платформі Zoom для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня освітніх програм «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) й абітурієнтів із завідувачкою кафедри, професоркою Ларисою Сущенко та доценткою Юлією Зубцовою.

Спікерки відповідали на найпоширеніші запитання: Які будуть особливості вступної кампанії для здобуття ступеня бакалавра/магістра? Як зміниться процедура подання заяв вступників? Що передбачено для формування конкурсного бала на навчання для здобуття ступеня магістра (на основі ступеня бакалавра)? Які будуть часові межі вступної кампанії 2022 року? Організатори зустрічі презентували особливості вступної кампанії 2022 року в умовах війни. Вони розповіли про подання документів, фахові іспити; про максимально безпечний і цифровізований вступ; фахове вступне випробування в закладі освіти на бюджетні місця, про мотиваційний лист як умову вступу на навчання за кошти фізичних й юридичних осіб і про оплату за навчання.
Під час зустрічі викладачки ЗНУ наголосили на важливості вступу на педагогічні спеціальності, адже, як ніколи, зараз потрібні висококваліфіковані, конкурентноспроможні педагогічні працівники, здатні результативно розв’язувати складні освітні завдання в умовах динамічних змін. Абітурієнтів запросили вже цього року приєднатися до дружного колективу студентства ЗНУ. Більше інформації щодо особливостей вступної кампанії, навчання за ОП «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» можна дізнатися зі сторінки кафедри дошкільної та початкової освіти:
Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини