Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму продовжують плідну профорієнтаційну роботу

18.05.2022 11:47 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ-2022 співпраця із загальноосвітніми закладами середньо

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають онлайн-зустріч з випускниками загальноосвітніх закладів м. Запоріжжя та Запорізькій області на платформі ZOOM. Традиційно заходи присвячують розповідям про особливості вступу до Запорізького національного університету. Спікери факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, своєю чергою, висвітлювали такі питання, як умови вступу, перелік факультетів, спеціальностей та освітніх програм. Також під час зустрічі йшлося про умови поселення й проживання в гуртожитках вишу.

У зустрічі взяли участь представники загальноосвітніх закладів: класні керівники та учні-випускники, таких шкіл, як Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області, Запорізька гімназія «Контакт» і ДЮСШ ім. Лагутіна м. Запоріжжя. Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Ольга Літвінова-Головань, Олена Іванська, та інші викладачі розповідали учням про освітні програми за якими відбувається підготовка фахівців. Це – спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» (освітні програми «Фізичне виховання», «Спорт», «Фітнес і рекреація»), спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм». Вони зазначили, що сучасний український спорт, як продукт людської діяльності, загальновизнаний на міжнародній арені, а українські спортивні фахівці користуються попитом у всього світу.
Представники ЗНУ звернули увагу абітурієнтів на перевагу навчатися на факультеті. Це – конкурентноспроможність на ринку праці як в Україні, так і за її межами; здобуття освіти під керівництвом висококваліфікованих викладачів; навчання за державним замовленням й отримання стипендій; можливість проходження військової підготовки з отримання офіцерського звання. А ще – змога отримати другу вищу освіту, безкоштовно стажуватися за кордоном й брати участь у міжнародних студентських проєктах; користуватися сучасною спортивною матеріальною базою; проживати в затишних гуртожитках.
Не менш актуальними для школярів стали питання підготовки до складання Національного мультипредметного тесту (НМТ) та особливостей вступної кампанії 2022 року. Також їх ознайомили з графіком безкоштовних консультацій щодо підготовки до всіх складників мультипредметного тесту та творчого конкурсу. Зустріч пройшла на високому інформаційному рівні, на ній надали лінки соціальних мереж. Майбутні випускники поставили чимало запитань і запевнили, що вони зацікавлені у вступі на факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: