Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучились до важливого європейського проєкту галузі соціальної роботи

Студенти ЗНУ долучились до важливого європейського проєкту галузі соціальної роботи

Студенти ЗНУ долучились до важливого європейського проєкту галузі соціальної роботи
18.05.2022 15:17 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління волонтерська діяльність волонтерські проєкти перебування студентів закордоном

На факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завжди підтримують студентські ініціативи, особливо якщо вони спрямовані на розвиток професійних компетенцій. Тож студентка 2 курсу Карина Куделя приєдналася до волонтерського проєкту, розробленого разом із Європейським корпусом солідарності та реалізованого на базі центру денної активності Dienos Vieklos Centras у м. Кретинга, Литва.

Сама Карина каже: «За час, поки знаходжусь тут, я встигла засвоїти різноманітні форми спілкування й розвитку для людей з обмеженими можливостями й не тільки, наприклад, це – терапія завдяки лабіринтам, методики організовування дозвілля, а також особливості організації робочого процесу колективу. Я скористалася можливостями, розвинула нові якості й покращила свої скіли».
Для довідки: Європейський корпус солідарності - це можливість від двох місяців до року волонтерити в проєкті, що відповідає вашим зацікавленням і сприяє зміцненню солідарності в суспільстві. Ви можете обрати один із 10 напрямків, серед яких: інклюзія, запобігання стихійним лихам, інтеграція біженців і мігрантів, захист довкілля, культура та спорт. Програма передбачає надання проживання, вивчення мови, подорожі та виплату кишенькових грошей.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини