Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступників 2022 року запрошують здобути сучасний фах, приєднавшись до багатотисячної спільноти ЗНУ

19.05.2022 17:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія профорієнтаційна діяльність

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує активну вступну кампанію. ЗНУ – спільнота однодумців, місія яких – розбудова квітучої України. Саме з такими словами у відеозверненні, яке оприлюднили у виші, до вступників 2022 року звернулися ректор Микола Фролов, науково-педагогічні працівники, студенти й аспіранти університету. Вони розповідають про можливості, які відкриваються перед здобувачами освіти.

Розпочинаючи вступну кампанію цього року, до вступників, які прагнуть здобути якісну вищу освіту, звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов, зазначивши:
- Ми відкриваємо двері для всіх охочих, для тих, хто прагне отримати якісну, сучасну й модернову освіту. Наш університет сьогодні – це 12 факультетів, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні, 4 фахових коледжі. А також – 98 освітніх програм на рівні бакалаврату та 82 освітні програми на рівні магістратури. У нас працюють 6 студентських гуртожитків, матеріально-технічне забезпечення приваблює сучасну молодь. Запорізький національний університет наполегливо виконує свою місію: готує фахівців для розбудови нашої незалежної чудової України!
До майбутніх вступників у відеоролику також звернулися й інші представники університетської спільноти – студенти, аспіранти, фахівці, які окреслили освітні можливості для здобувачів вищої освіти, яким пощастило навчатися в ЗНУ.
Студентка 1 курсу ЗНУ Дар’я Шкатула зазначає: - ЗНУ – це легка адаптація після школи, відкриті та доброзичливі викладачі, цікаве навчання й нові знання, навіть у режимі онлайн.
Студент-мешканець гуртожитку ЗНУ Богдан Монастирний наголошує:
- Гуртожиток ЗНУ – це моя друга домівка, комфорт і побут, який підтримується самими мешканцями. Це – друзі, з якими впевнено крокуєш у самостійне життя. А також – яскраві та незабутні моменти!
Студент-спортсмен, який входить до складу юніорської та молодіжної збірної України з гандболу, Денис Тищенко запевняє:
- ЗНУ – це потужна тренувальна база, можливість постійної підтримки спортивної форми, центр формування майстрів спорту та олімпійських чемпіонів!
Студентка-активістка, секретарка студентської ради ЗНУ Таміла Кіт підкреслює:
- ЗНУ – це нові навички, безліч контактів, проєктні ініціативи й можливість реалізуватися у будь-чому!
Студентка-членкиня наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів ЗНУ Ольга Ясьмо звертає увагу слухачів:
- ЗНУ – це моя можливість реалізовувати свій потенціал у науці, вивчати іноземні мови, брати участь у міжнародних конференціях і заявляти про себе на всеукраїнському та міжнародному рівнях!
Студент-випускник бакалаврату ЗНУ, який вступає цього року до магістратури, Максим Власенко наголошує:
- ЗНУ – це рівень, наукова робота, яка в кайф, тема, яку цікаво досліджувати та ставати кращим. Магістратура – це круто! Саме в ЗНУ такі поняття, як наукова робота та кайф, перестають бути антонімами!
Аспірантка ЗНУ Ірина Точиліна пояснює:
- ЗНУ – це потужні наукові школи, це – міжнародні наукові проєкти, і це – центр формування наукової еліти!
Начальниця відділу доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів також звернулася до вступників цього року:
- ЗНУ – це сучасна інформаційно-консультаційна платформа, яка допомагає абітурієнтам із легкістю долати всі етапи вступної кампанії. Шановні вступники, приєднуйтесь до наших сторінок у соціальних мережах та отримуйте усю необхідну інформацію щодо вступу. Ставайте студентом Запорізького національного університету, омріяного вишу десятків тисяч молодих людей!
Ознайомитися з цим відеороликом можна на Youtube-сторінці за лінком:

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: