Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі математичного факультету продовжують профорієнтаційну роботу з випускниками запорізьких шкіл

19.05.2022 17:22 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Запорізький національний університет швидко реагує на зміни у форматі ЗНО та нові аспекти вступу до вишів. Кожен факультет створює всі умови для того, щоб випускники закладів середньої освіти – майбутні абітурієнти – змогли отримати професійні консультації щодо підготовки до мультипредметного тесту, реєстрації документів, процедури проведення вступної кампанії. Викладачі математичного факультету активно співпрацюють зі школами: йде розсилання актуальної інформації адміністрації шкіл, наповнюються корисними порадами та лінками соціальні мережі і факультету, і шкіл. А вісімнадцятого травня відбулася чергова конференція у системі zoom для випускників шкіл.

Зустріч проводили викладачі математичного факультету Геннадій Циммерман і Марина Гречнева. На заході йшлося про мультипредметний тест, про консультації викладачів ЗНУ з таких предметів, як математика, українська мова та історія України, при підготовці до складання НМТ. Вони розповіли про процедуру вступу до вишу, переваги навчання в Запорізькому національному університеті, а також – про спектр спеціальностей, навчання за якими пропонує абітурієнтам ЗНУ, професіоналізм його викладачів та адміністрації. На зустріч завітали учні шкіл «Основа», №№ 105, 62, 75, 28, 34, 109, 12. За розуміння та допомогу в організації заходу представники математичного факультету подякували педагогічним працівникам цих закладів освіти.
Викладачі математичного факультету наголосили на важливих актуальних питаннях, про які необхідно знати вступникам, а учні поставили їм багато цікавих і непростих питань. Особливо цікавились вступники спеціальностями за напрямком ІТ. Їм розповіли, що математичний факультет має великі традиції та потужний педагогічний потенціал за такими напрямками, як «Комп’ютерні науки», «Інженерія програмного забезпечення», «Інформаційні системи та мережі» та «Комп’ютерне моделювання». Навчають студентів факультету такі відомі в нашому регіоні особистості, як Грищак Віктор, Борю Сергій, Гоменюк Сергій, Чопоров Сергій, Лісняк Андрій, Андрєєв Андрій, Гребенюк Сергій, Гіржон Василь, Горбенко Віталій, Міщенко Віталій, Зіновєєв Ігор і багато інших професіоналів своєї справи.
Наприкінці організатори запросили учасників конференції на День відкритих дверей ЗНУ та зустріч із ректором Миколою Фроловим, яка відбудеться 28 травня 2022 року на платформі Ютуб. «Ми готові допомогти і створюємо умови для того, щоб випускники якісно склали ЗНО і вступили до нашого вишу. Обирайте ЗНУ! Обирайте математичний факультет! Ми виправдаємо вашу довіру», – наголосили вони.

Геннадій Циммерман,
заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: