Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики здійснює профорієнтаційну роботу із випускниками запорізьких шкіл

20.05.2022 10:14 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Викладачі факультету журналістики систематично максимально інформують школярів запорізьких закладів загальної середньої освіти про новації та особливості вступу до Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) у 2022 році. Із цією метою доцентки факультету журналістики Анна Баранецька та Юлія Любченко організували зустріч із випускниками ЗОШ № 15 та Козацького ліцею. На заході була присутня також начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів.

Майбутні вступники отримали детальну інформацію про основні етапи цьогорічного вступу до Запорізького національного університету, зокрема про особливості Національного мультипредметного тесту, написання мотиваційних листів. Особливу увагу Галина Володимирівна звернула на те, що ЗНУ, прагнучи максимально підтримати цьогорічних абітурієнтів, організував низку безкоштовних пробних мультипредметних тестів із 23 по 31 травня 2022 року на платформі системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ. Вона також відзначила, що на базі університету проводяться безкоштовні консультації від викладачів ЗНУ з відповідних предметів, які можуть стати чудовою платформою в підготовці до цьогорічного вступу. Ознайомитися з їхнім графіком можна за лінком:
Увагу вступників звернули й на можливість отримання індивідуальних консультацій від працівників відділу та приймальної комісії за додатковими номерами телефонів, котрі оприлюднені на сайті університету. Своєю чергою, викладачки розповіли про особливості та перспективи навчання на факультеті журналістики, зокрема представили дві спеціальності: «Журналістика» та «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні», зосередивши увагу на кожній із чотирьох освітніх програм – «Журналістика», «Реклама та зв’язки із громадськістю», «Видавнича справа та медіамоделювання» та «Інформаційно-комунікаційна справа». Учням детально розповіли про умови навчання на цих спеціальностях і шляхи здобуття відповідних компетентностей, а також про професії на ринку праці. Особливий акцент зробили на такий потужний складник освітнього процесу на факультеті журналістики, як практичний досвід. Відомо, що під час навчання на кожній освітній програмі студенти протягом чотирьох років мають сім практик, які передбачають не тільки знайомство з відповідними базами практик, але й вироблення відповідного журналістського, рекламного, видавничого, редакторського, PR та інформаційного контенту. Більше того, така увага до здобуття практичного досвіду дає можливість сформувати після завершення навчання портфоліо кожного студента, що стають при нагоді під час працевлаштування.
Факультет журналістики щиро подякував за організацію заходу заступниці директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 15 Олені Циганок і класній керівниці 11 класу ЗОШ № 15 Людмилі Квас, а також – класній керівниці 11 класу Козацького ліцею Вероніці Сурган.

Анна Баранецька,
заступник декана факультету журналістики з профорієнтаційної роботи

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: