Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Всесвітній день вишиванки викладачі журфаку поговорили зі школярами про свій фах

У Всесвітній день вишиванки викладачі журфаку поговорили зі школярами про свій фах

У Всесвітній день вишиванки викладачі журфаку поговорили зі школярами про свій фах
20.05.2022 13:37 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетсьької підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Доценти кафедри журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Павло Мірошниченко та Юлія Любченко зустрілися з випускниками та випускницями Запорізької гімназії № 93. Приводом для зустрічі стала подвійна ювілейна дата – 25 років спеціальності та 20-річчя самого факультету журналістики!

Викладачі поділилися цікавими фактами з історії та сьогодення журфаку, розповіли про всі освітні програми, а також – про ті спеціальні знання й важливі фахові навички, які майбутні студенти факультету матимуть змогу розвинути. Окрему увагу присвятили професіям, якими оволодівають студенти-журналісти, та їхньому місцю на ринку праці. Викладачі детально розповіли про переваги факультету журналістики, відзначивши насамперед його потужну матеріально-технічну базу (студії, навчальні лабораторії, мультимедійні аудиторії). Під час презентації Павло Мірошниченко та Юлія Любченко поділилися з учнями й ученицями подробицями проходження навчальних і виробничих практик, підкресливши їхню ефективність для професійного зростання студентів факультету журналістики.
Окрему сторінку розповіді про журфак присвятили його випускникам, котрі є його гордістю та водночас професійними, яскравими та впливовими медійниками, як регіонального, так і всеукраїнського рівня. Надзвичайно цікаво присутнім на зустрічі було дізнатися про активну присутність факультету журналістики ЗНУ в соціальних мережах. Саме звідти абітурієнти черпають цікаву та значущу інформацію про факультетські будні та свята, новини й особливості цьогорічної вступної кампанії. Про них, безумовно, йшлося й окремо під час цієї зустрічі. Викладачам факультету журналістики вдалося розпитати випускників про їхні мрії та плани. Вони висловили сподівання, що й факультет журналістики ЗНУ посяде вагоме місце серед них!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини