Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ – серед учасників V молодіжного наукового форуму

Правники ЗНУ – серед учасників V молодіжного наукового форуму

20.05.2022 16:41 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність студентська наука

Дев’ятнадцятого-двадцятого травня 2022 року викладачі юридичного факультету ЗНУ та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» Тарас Мальченко долучилися до V Міжнародного молодіжного наукового юридичного форуму до Дня науки.

Учені-юристи Запорізького національного університету змогли продемонструвати результати своїх тематичних, зокрема проєктних, досліджень, а також результати виконання держбюджетної тем. Своєю чергою, Тарас Мальченко долучився до міжнародної студентської панельної дискусії «Трансформація публічно-правових відносин в умовах воєнного стану», під час якої представив результати власних наукових досліджень. Здобувачі та науковці факультету ознайомилися з досвідом колег, розширили коло своїх друзів і визначили напрямки фахової співпраці на майбутнє.
Організатором Форуму виступив юридичний факультет Національного авіаційного університету. Співорганізаторами заходу стали: Інститут освітнього і професійного розвитку (Угорщина), Спілка вчених-юристів (Грузія), Запорізький національний університет, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова, Західноукраїнський національний університет, Клузький університет імені Бабеша-Бойяї (Румунія), Ужгородський національний університет. Упродовж двох днів учені-юристи, юристи-практики, майбутні правники змогли стати учасниками найрізноманітніших тематичних фахових заходів. Йдеться про засідання круглого столу на тему «Здійснення та захист права дитини на сімейне виховання в період надзвичайного або воєнного стану». Основні спікерки – Лариса Красицька (Харківський національний університет внутрішніх справ, Марія Менджул (Ужгородський національний університет), Вікторія Кожевникова (Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова). Також під час заходу пройшов workshop на тему «Питання національної безпеки на тлі непередбачуваності реформ інституцій». Основна спікерка – Олена Маргінеану з Вільного міжнародного університету Молдови.
Значну увагу присутніх привернула Міжнародна студентська панельна дискусія «Трансформація публічно-правових відносин в умовах воєнного стану» за участю представників фахової спільноти Польщі, Іраку, Румунії, Мексики та України. Також багато учасників приєдналося до тематичного вебінару «Використання засобів судової експертизи в діяльності суб’єктів господарювання» та до Міжнародної студентської панельної дискусії: «Актуальні проблеми кримінально-правових дисциплін в умовах воєнного стану» за участю студентів юридичних факультетів Грузії, Польщі та України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: