Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю видатних учених вишу з Днем науки»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю видатних учених вишу з Днем науки»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю видатних учених вишу з Днем науки»
21.05.2022 08:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора День науки

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили звернення ректора Миколи Фролова до науково-педагогічних працівників, співробітників і студентів із привітанням до Дня науки.

- Шановні колеги! На сьогодні в нашій державі триває війна. Однак саме за цих трагічних обставин особливого значення набуває День науки, заснований в Україні на вшанування праці вчених і наукових співробітників. Він щорічно відзначається в третю суботу травня. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. І на сьогодні, коли йдеться про збереження життя наших воїнів за допомогою удосконалення їхнього спорядження й озброєння, про відновлення й розбудову держави після Перемоги, стає особливо зрозуміло, наскільки важливу роль у нашому житті посідає наука, наскільки велике значення має праця вчених.
Разом із тим, наукова діяльність – основа інтелектуального розвитку нації, запорука її майбутнього. Науковий потенціал Україні вважається одним із найкращих в Європі. Українські вчені є авторами багатьох винаходів у різних галузях науки. Представники Запорізького національного університету можуть по праву пишатися своїми здобутками в науковій царині. Напрацювання наших вчених застосовуються в аерокосмічній галузі, їх успішно впроваджують у виробництво в Китаї, а на сьогодні вони – серед розробників бронежилетів для воїнів Збройних сил України.
Тішить, що достойною зміною своїх викладачів підростають студенти ЗНУ, які й на сьогодні, незважаючи на всі труднощі воєнного стану, не лише здобувають якісні знання, а й активно займаються наукою, успішно беруть участь у наукових конкурсах і планують продовжити навчання в аспірантурі, прагнучи здобути ступінь PhD.
Тож цього урочистого святкового дня бажаю вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Пам’ятайте, що своєю щоденною наснаженою працею ви робите дуже важливу справу, наближаючи Перемогу українського народу, а надалі на вас чекає натхненна праця на благо розвитку нашої держави, задля добробуту українського народу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини