Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ студентам бакалаврату розповіли про особливості вступу до магістратури

У ЗНУ студентам бакалаврату розповіли про особливості вступу до магістратури

У ЗНУ студентам бакалаврату розповіли про особливості вступу до магістратури
24.05.2022 10:24 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ до магістратури

На філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приділяється значна увага інформуванню випускників бакалаврату про вступ до магістратури. Зустріч керівництва та науково-педагогічних працівників філологічного факультету, представників приймальної комісії зі здобувачами освіти відбулася в онлайн-форматі, адже у випускників бакалаврату напередодні завершення навчального року та вступної кампанії до магістратури залишається ще дуже багато невирішених питань. Модераторкою зустрічі, яка об’єднала здобувачів освіти денного та заочного відділення, стала заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Бакаленко.

В.о. декана філологічного факультету Ірина Бондаренко привітала учасників зустрічі та підкреслила важливість їхнього вступу до магістратури. Адже сучасний ринок праці потребує висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними теоретичними знаннями, професійними компетентностями та інноваційними технологіями. Саме таких фахівців і готують за освітніми магістерськими програмами на філологічному факультеті. Ознайомитися з цими програмами можна за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/philology/1628
Ірина Станіславівна розповіла студентам про особливості магістерських освітніх програм, можливості брати участь у науково-дослідній діяльності та міжнародних проєктах, про можливості працевлаштування й подальшого кар’єрного зростання. Заступниця декана з навчальної роботи Світлана Доброскок акцентувала увагу здобувачів освіти на важливих етапах завершення навчання на бакалавраті, особливостях підготовки до випускного екзамену та технологічних аспектах його проведення.
Відповідальна секретарка відбіркової комісії до магістратури ЗНУ Марина Томченко розповіла здобувачам вищої освіти про особливості вступної кампанії 2022 року, основні етапи вступної кампанії до магістратури; окреслила перелік документів, необхідних для вступу та алгоритм їх подання до приймальної комісії. Увагу випускників звернули на програми вступних іспитів, складники фахового вступного випробування в закладі освіти та технології його проведення. Вона також підкреслила, що вся актуальна інформація про перебіг вступної кампанії – на сторінках приймальної комісії за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Отримати індивідуальні консультації можна, звернувшись за телефонами приймальної комісії або завітавши до цього структурного підрозділу університету. Під час заходу перед випускниками бакалаврату виступили завідувачка кафедри української мови Раїса Христіанінова, завідувачка кафедри слов’янської філології Ірина Павленко та куратори випускних курсів: доцентка кафедри української літератури Валентина Кравченко й доцент кафедри слов’янської філології Олександр Муравін. Здобувачі освіти мали можливість поставити свої запитання щодо умов вступу до магістратури та працевлаштування після завершення навчання у виші та отримали вичерпні відповіді.
Більше інформації щодо навчання за освітніми магістерськими програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2022 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:
Сайт філологічного факультету
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments
Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221
Telegram: https://t.me/philologists_znu
Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/
https://www.instagram.com/filfak.znu/
Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини