Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проблемні питання впровадження інновацій в економіку України розглянули викладачі економічного факультету

24.05.2022 13:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет наукова діяльність онлайн-конференція співпраця із закладами вищої освіти

У Всеукраїнській online-конференції «Вплив інноваційних змін на розвиток суспільства: управлінські та соціально-економічні аспекти», що відбулася в держуніверситеті «Житомирська політехніка» до Дня науки, взяли участь декан економічного факультету ЗНУ, д.е.н., професорка Алла Череп і професор кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.н. Олександр Череп.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулась перша проректорка Житомирської політехніки, д.е.н., професорка Оксана Олійник. Вона відзначила, що в цей тяжкий для нашої країни час дуже важливими є такі зустрічі, наше єднання, взаємна підтримка, обговорення найважливіших проблем освіти, науки й економіки. Проректорка з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики Житомирської політехніки, к.е.н., доцентка Олена Денисюк привітала присутніх на конференції. Науковиця наголосила на актуальності розгляду питань, які стосуються впливу інноваційних змін на розвиток суспільства, що особливо важливо в умовах необхідності відбудови та відродження нашої держави.
До привітань учасників конференції долучились провідні українські практики та науковці у галузі менеджменту та економіки, зокрема: Людмила Горохова – директорка Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти; Алла Череп – д.е.н., професорка, декан економічного факультету Запорізького національного університету; Ольга Гарафонова – д.е.н., професорка кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Вступне слово також надали декану факультету бізнесу та сфери обслуговування, д.е.н., професорці Галині Тарасюк, яка також привітала учасників конференції та побажала плідної роботи в рамках наукової дискусії.
На пленарному засіданні декан економічного факультету д.е.н., професорка Алла Череп і професор кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.н. Олександр Череп виступили з доповіддю на тему «Креативність та інноваційність ЗВО та економіки України в період війни». На пленарному засіданні виступив також Андрій Полчанов – д.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Державного університету «Житомирська політехніка» з доповіддю на тему: «Фінансовий потенціал ІТ-ринку України: регіональний аспект». Дарина Селецька – аспірантка кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету «Житомирська політехніка» представила доповідь на тему: «Особливості документального оформлення надання послуг з SMM-просування». Дмитро Бєляков – студент групи МО-62, спеціальності «Менеджмент» Державного університету «Житомирська політехніка» висвітлив тему «Еволюція підходів до визначення сутності витрат виробництва». В’ячеслав Ткачук – к.е.н., доцент кафедри цифрової економіки та міжнародних економічних відносин Державного університету «Житомирська політехніка» презентував доповідь «Застосування чат-ботів у бізнес-процесах інтернет-магазину».
У заході взяли участь близько 100 представників університетів з усієї України. Підсумки конференції підбила декан факультету бізнесу та сфери обслуговування Галина Тарасюк. Вона подякувала учасникам та побажала подальшої плідної наукової роботи викладачам і студентам.
Економічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: