Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ із 20 по 30 червня організовують другу сесію пробного Національного мультитесту

У ЗНУ із 20 по 30 червня організовують другу сесію пробного Національного мультитесту

У ЗНУ із 20 по 30 червня організовують другу сесію пробного Національного мультитесту
24.05.2022 17:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2022 національний мультипредметний тест тренінг

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на допомогу цьогорічним вступникам планують із 20 червня 2022 року до 30 червня 2022 року провести другу сесію безкоштовного пробного мультипредметного тесту.

Це рішення зумовлене численними зверненнями старшокласників, які прагнуть спробувати свої сили під час тренінгу, однак із об’єктивних причин не встигли зареєструватись на 1 сесію.
Звертаємо увагу всіх охочих стати учасниками пробного мультитесту, який проходитиме на базі електронної системи Moodle ЗНУ. Для участі в безкоштовному тестуванні необхідно заповнити реєстраційну форму в період із 01 червня 2022 року до 12 червня .2022 року за лінком:
https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=84
При цьому необхідно уважно перевірити правильність заповнення полів із контактними даними. На електронну пошту, вказанупри реєстрації чи у телеграм або вайбер надійде повідомлення з логіном і паролем доступу до тесту. Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування надішлють цю інформацію кожному зареєстрованому учаснику тренінгу.
Звертаємо увагу вступників на те, що представники Запорізького національного університету мають значний досвід щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Саме це дозволило досвідченим фахівцям – науково-педагогічним представникам філологічного, математичного й історичного факультетів – розробити завдання тренінгу, максимально наближені до тих, які будуть в Національному мультипредметному тесті.
Абітурієнти, які стануть учасниками тренінгу, не лише матимуть змогу визначити свій фактичний рівень знань з української мови, математики та історії України. Вони зрозуміють, яким саме питанням під час підготовки варто приділити особливу увагу. Також участь у ньому допоможе вступникам відчувати себе більш впевнено під час написання Національного мультипредметного тесту в майбутньому, зокрема вони навчаться більш правильно розподіляти час і менше нервуватимуть. При цьому гарним варіантом підготовки до участі в основній сесії НМТ та в творчих конкурсах стане відвідування безкоштовних консультацій від викладачів ЗНУ. Ознайомитися з графіком їх проведення можна за лінком:
http://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=56729&lang=ukr&news_code=u-znu-dlya-abituri--ntiv-oprilyudnili-grafik-konsultatsij-iz-pidgotovki-do-prokhodzhennya-natsionalnogo-multipredmetnogo-testu
Охочі дізнатися більше про умови вступної кампанії-2022 можуть звернутися за індивідуальною консультацією та допомогою в підготовці до вступу до закладу вищої освіти до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема до його начальниці Галини Микитів:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu
YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини