Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП випускників бакалаврату ознайомили з особливостями вступу в магістратуру

На факультеті СПП випускників бакалаврату ознайомили з особливостями вступу в магістратуру

На факультеті СПП випускників бакалаврату ознайомили з особливостями вступу в магістратуру
25.05.2022 09:20 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2022 вступ до магістратури

Нещодавно на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася профорієнтаційна зустріч із випускниками бакалаврату денної та заочної форм навчання. Під час заходу йшлося про оновлені правила вступу до магістратури у 2022 році. Організаторами заходу виступили заступниця декана з профорієнтаційної роботи, доцентка Олена Лещенко, голова приймальної комісії факультету СПП, доцентка Юлія Зубцова та відповідальні за профорієнтаційну роботу на кафедрах.

На початку зустрічі до студентів звернулась Олена Лещенко. Вона представила спеціальності факультету, за якими здійснюється підготовка за освітнім рівнем «магістр», та акцентувала увагу на престижності та затребуваності на ринку праці їхніх випускників. Олена Геннадіївна звернула увагу цьогорічних вступників на ключові особливостях вступної компанії 2022 року, такі як: спрощена процедура вступу, можливість вступу дистанційно та відміна індикативних цін. До студентів звернулась Юлія Зубцова, яка повідомила актуальну інформації щодо особливостей вступу до магістратури в цьому році. Вона презентувала сайт приймальної комісії ЗНУ, проінструктувала вступників про його можливості. Під час зустрічі студенти дізнались про правила вступу на спеціальності факультету, особливості зарахування на бюджет та контракт, а також – про терміни основних етапів вступної кампанії.
Після знайомства з особливостями вступної кампанії здобувачам освіти надали вичерпні відповіді на найбільш важливі та популярні питання. Серед тем, які викликали найбільшу зацікавленість у студентів: порядок подання документів до приймальної комісії та терміни цього етапу вступної кампанії як для денної, так і для заочної форми навчання, кількість бюджетних місць, вимоги до написання мотиваційного листа, вартість навчання та умови вступу для осіб, які вже мають вищу освіту. Наприкінці модератори заходу побажали вступникам успіхів і запросили їх на консультації щодо написання мотиваційного листа, які організують у червні-липні в Запорізькому національному університеті.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини