Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі, співробітники та студенти вітають із ювілеєм заступника директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександра Петренка

25.05.2022 12:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс ювілей поздоровлення

Двадцять п’ятого травня університетська спільнота вітає з ювілеєм заступника директора зі спортивно-виховної роботи спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександра Петренка. Олександр Іванович – добре відомий і шанований фахівець. Він – співорганізатор усіх спортивних заходів у виші, зокрема щорічних студентських спартакіад і змагань науково-педагогічних працівників і співробітників.

За своєю базовою освітою Олександр Петренко – філолог-викладач, випускник ЗНУ 1995 року. Пізніше в Запорізькому інституті державного та муніципального управління він здобув ще одну спеціальність – «Державна служба» магістерського рівня (2007). Після закінчення університету тривалий час провадив плідну педагогічну й організаторську діяльність у міських закладах середньої освіти. Із 2001 по 2004 роки обіймав посаду директора Запорізької загальноосвітньої школи № 26, потім довгий час продовжував керувати КЗ «Запорізьким обласним інтернатом спортивного профілю». До ЗНУ Олександр Петренко прийшов працювати у 2012 році, вже зі значним досвідом в управлінській, організаторській та спортивній галузі діяльності. Він почав керувати сектором спортивно-виховної роботи в університеті.

Шановний ювіляр продовжує вдосконалювати свою фахову компетентність. Свого часу він пройшов підвищення кваліфікації на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за напрямком «Формування життєвої компетентності випускників загальноосвітнього навчального закладу» (2007), за філологічним фахом (2008), наразі навчається в аспірантурі. Окрім своєї основної організаторської роботи, він із 2013 року викладає в Економіко-правничому фаховому коледжі, де проводить лекційні та практичні заняття для студентів. У 2015 році йому присвоїли кваліфікацію спеціаліста вищої категорії та звання викладача-методиста. Окрім іншого, Олександр Іванович брав активну участь у роботі відбіркової комісії ЕПФК, здійснюючи кваліфіковане оцінювання результатів вступних випробувань здобувачів вищої освіти, також займався підготовкою абітурієнтів на базі підготовчого відділення коледжу. За організацію та проведення на високому рівні спортивних заходів і свят в ЗНУ адміністрація університету неодноразово відзначала Олександра Петренка почесними відзнаками.

Олександр Петренко – чудовий організатор, фахівець, здатний проявляти свої педагогічні таланти у будь-якій галузі діяльності, за яку він відповідає. Його шанують колеги та люблять студенти. Цього святкового дня представники багатотисячного колективу ЗНУ від усього серця висловлюють подяку за цікаві заходи, які він організовуєте для студентів, викладачів і співробітників університету, за вміння приходити на допомогу всім, хто потребує уваги або поради, за щирість у думках і вчинках, за любов до університету. Представники ЗНУ зичать шановному ювіляру Перемоги й миру, щастя та здоров’я, успішного втілення в життя всіх планів і задумів.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: