Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно пройшли атестацію

25.05.2022 17:00 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес атестаційні екзамени

Відповідно до навчального графіка на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочались атестаційні екзамени випускників бакалаврату заочної форми навчання. Днями така відповідальна й доволі не проста, як для воєнних умов, подія відбулась на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Атестаційний екзамен за спеціальністю здійснюється після виконання студентом навчального плану в повному обсязі перед екзаменаційною комісією ЗНУ, в якому перевіряються досягнення результатів навчання, визначених Стандартом вищої освіти та освітньою програмою.

Для випускників атестаційні екзамени – це дуже важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих теоретичних знань та практичних умінь. На початку екзамену студентів привітала декан економічного факультету д.е.н., професорка Алла Череп. Вона проінформувала про основні нормативно-організаційні аспекти процедури атестаційного екзамену, відзначила, що сьогодні також складають екзамен студенти, які захищають нашу країну в частинах ЗСУ та тероборони. Із привітанням і побажанням успішного складання іспитів до здобувачів звернулася голова екзаменаційної комісії Наталія Гайдукова, начальниця управління капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь». Члени екзаменаційної комісії звернули увагу випускників на структуру й особливості складання екзамену на базі платформи Moodle. Після побажань студентам успіхів і високих результатів розпочали атестацію.
Екзамен тривав дві години. Завдання включало теоретичні питання, задачу, а також тести. Після здачі робіт члени екзаменаційної комісії уважно й ретельно перевіряли кожну з них. Результати атестаційного екзамену показали високий рівень знань і компетентностей здобувачів. За загальною думкою членів екзаменаційної комісії, це підтверджує якість підготовки фахівців-бакалаврів на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Студенти чітко формулювали теоретичні положення, розв'язували задачі, що свідчило про ефективність комплексу лекційних і практичних занять, а також – про результативність організації контролю за самостійною роботою здобувачів освіти. Після оголошення результатів за екзамен студенти були задоволені одержаними оцінками, адже члени комісії об’єктивно та на високому педагогічному рівні виконали свою роботу. На економічному факультеті привітали студентів із успішним складанням атестаційного екзамену та присвоєнням кваліфікації бакалавра фінансів, банківської справи та страхування. Їм побажали щасливої життєвої дороги, плідної праці. А також закликали, аби вони всі сили, знання і вміння віддавали задля відбудови, добробуту й процвітання нашої держави.

Анна Горбунова,
к.е.н, доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: