Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету продовжують інформувати старшокласників про особливості вступної кампанії

Викладачі філологічного факультету продовжують інформувати старшокласників про особливості вступної кампанії

Викладачі філологічного факультету продовжують інформувати старшокласників про особливості вступної кампанії
26.05.2022 09:07 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Підготовка до Національного мультипредметного тесту та вступної кампанії вже на «фінішній прямій»: Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти визначили дати проходження цьогорічними випускниками мультипредметного тесту та вступної кампанії 2022 року. І тому консультації викладачів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для школярів про особливості складання НМТ та вступу й останні настанови щодо підготовки до тестування – дуже важливі й актуальні.

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директорки школи Валентини Кравченко, заступниці директора Наталії Касим і вчительки української мови та літератури, класної керівниці випускного класу Лариси Новицької доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» до Запорізької гімназії № 2. Ірина Миколаївна зустрілася з учнями 11 класу та їхніми батьками.
Розпочався захід виступом доцентки кафедри української літератури Ірини Бакаленко, яка презентувала освітні програми філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика». Доповідачка розповіла про переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. А також – про можливості для студентів вивчати поглиблено іноземні мови та брати участь у закордонних практиках у Польщі, захопливе та насичене подіями студентське життя, університетські та факультетські заходи.
Не менш актуальними для школярів були й питання підготовки до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) та особливостей вступної кампанії 2022 року: джерела достовірної інформації про НМТ інформація про блоки національного мультипредметного тесту, особливості тестових завдань, критерії оцінювання, демонстраційний тест від українського центру оцінювання якості освіти. А також – про пункти тестування; терміни створення електронних кабінетів вступника та подання документів до закладів вищої освіти. Під час заходу йшлося про особливості написання мотиваційних листів; практичні поради щодо підготовки до написання тесту з української мови. Більше інформації вступники можуть знайти на офіційних сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/
https://dneprtest.dp.ua
Ірина Миколаївна презентувала старшокласникам «віртуального помічника» – чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію. За його допомогою абітурієнти дізнаються про освітні програми філологічного факультету ЗНУ; перспективи працевлаштування; студентське життя; «мотиваційні листи» від випускників факультету. А також – про особливості та складники національного мультипредметного тесту, критерії їхнього оцінювання, типові помилки та лайфхаки підготовки до НМТ, і, звичайно ж, про вступну кампанію 2022 року. Деталі: @abetkavstupnika2022_bot
Ірина Бакаленко запросила старшокласників зареєструватись на пробний мультипредметний тест від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань і краще підготуватись до НМТ. А також – відвідати 28 травня День відкритих дверей університету. Вона анонсувала графік безкоштовних консультацій щодо підготовки до написання мотиваційних листів, необхідних для цьогорічної вступної кампанії. Викладачка наголосила, що для участі в пробному тестуванні необхідно заповнити гугл-форму:
https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=84
Майбутні абітурієнти та їхні батьки почули відповіді на актуальні для них питання. Випускники отримали настанови та поради щодо якісної підготовки до національного мультипредметного тесту та вступної кампанії. Представники філологічного факультету подякували директорці гімназії Валентині Кравченко, заступниці директора Наталії Касим і вчительці української мови та літератури, класній керівниці випускного класу Ларисі Новицькій за організацію зустрічі зі старшокласниками, а освітянам навчального закладу – за якісну й професійну підготовку випускників, серед яких є й студенти Запорізького національного університету. «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2022 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – із таким закликом вони звернулися до старшокласників.
Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2022 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:
Сайт філологічного факультету
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments
Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221
Telegram: https://t.me/philologists_znu
Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/
https://www.instagram.com/filfak.znu/
Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини