Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-педагогічні працівниці ФІФ запросили старшокласників приєднатися до студентських лав ЗНУ

Науково-педагогічні працівниці ФІФ запросили старшокласників приєднатися до студентських лав ЗНУ

Науково-педагогічні працівниці ФІФ запросили старшокласників приєднатися до студентських лав ЗНУ
26.05.2022 13:58 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

У рамках профорієнтаційної роботи, попри всі труднощі воєнного стану, викладачі факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують зустрічі з одинадцятикласниками. Представники вишу інформують майбутніх випускників про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті, звертають їхню увагу на переваги навчання в Запорізькому національному університеті. Також викладачі ЗНУ допомагають у професійному самовизначенні випускникам 2022 року.

Двадцять п’ятого травня професорка кафедри англійської філології та лінгводидактики Ганна Приходько та заступниця декана факультету іноземної філології з профорієнтаційної роботи, доцентка кафедри англійської філології та лінгводидактики Оксана Шевчук організували онлайн-зустріч з одинадцятикласниками Запорізького класичного ліцею № 79. Вони проінформували молодь про проведення Дня відкритих дверей ЗНУ, який відбудеться 28 травня. Також під час зустрічі йшлося про особливості навчання на ФІФ в умовах дії воєнного стану та про активну діяльність факультету в соцмережах. Учні зацікавилися інформацією про перелік спеціальностей, за якими можна навчатися, та про можливість вивчення відразу трьох іноземних мов під час студентських років.
Викладачки запросили всіх охочих активніше брати участь у заходах, що проводить Запорізький національний університет і факультет іноземної філології зокрема для старшокласників м. Запоріжжя й області. «Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть молоді розібратись в різноманітті спеціальностей ЗНУ, оцінити освітні пропозиції університету та факультету іноземної філології, а в результаті – визначитися зі своєю майбутньою професією», – зазначають представниці Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини