Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ до 31 травня триває перша сесія пробного мультитесту для цьогорічних вступників

У ЗНУ до 31 травня триває перша сесія пробного мультитесту для цьогорічних вступників

У ЗНУ до 31 травня триває перша сесія пробного мультитесту для цьогорічних вступників
27.05.2022 09:22 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти Національний мультипредметний тест

Представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування нагадують зареєстрованим учасникам пробного мультипредметного тесту від ЗНУ, що пройти тест можна до 31.05.2022 у будь-який зручний час на платформі системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Для проходження тесту необхідно використати свій логін, пароль – 123, або той, що ви встановили попереднього разу, під час реєстрації. Сам пробний мультитест доступний за лінком:
https://moodle.znu.edu.ua/course/view.php?id=14579
При виникненні будь-яких питань чи проблеми із входом, необхідно написати на пошту moodle.znu@gmail.com
У листі потрібно обов’язково повідомити свій логін і прізвище, ім’я та по батькові. Співробітники ЗНУ запрошують цьогорічних вступників скористатися можливістю перевірити свої знання з предметів, які входять до структури Національного мультипредметного тесту. Абітурієнти, які стануть учасниками тренінгу, не лише матимуть змогу визначити свій фактичний рівень знань з української мови, математики та історії України. Вони зрозуміють, яким саме питанням під час підготовки варто приділити особливу увагу. Також участь у цьому проєкті допоможе вступникам відчувати себе більш впевнено під час написання Національного мультипредметного тесту в майбутньому, зокрема вони навчаться більш правильно розподіляти час і менше нервуватимуть. При цьому гарним варіантом підготовки до участі в основній сесії НМТ та в творчих конкурсах стане відвідування безкоштовних консультацій від викладачів ЗНУ. Ознайомитися з графіком їх проведення можна за лінком:
http://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=56729&lang=ukr&news_code=u-znu-dlya-abituri--ntiv-oprilyudnili-grafik-konsultatsij-iz-pidgotovki-do-prokhodzhennya-natsionalnogo-multipredmetnogo-testu
Також звертаємо увагу абітурієнтів, що в Запорізькому національному університеті планують із 20 червня 2022 року до 30 червня 2022 року провести другу сесію безкоштовного пробного мультипредметного тесту. Це рішення зумовлене численними зверненнями старшокласників, які прагнуть спробувати свої сили під час тренінгу, однак із об’єктивних причин не встигли зареєструватись на 1 сесію. Для участі в другій сесії безкоштовного тестуванні необхідно заповнити реєстраційну форму в період із 01 червня 2022 року до 12 червня 2022 року за лінком:
https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=84

Охочі дізнатися більше про умови вступної кампанії-2022 можуть звернутися за індивідуальною консультацією та допомогою в підготовці до вступу до закладу вищої освіти до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема до його начальниці Галини Микитів:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu
YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини