Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету співпрацюють із запорізькими школами

Представники біологічного факультету співпрацюють із запорізькими школами

Представники біологічного факультету співпрацюють із запорізькими школами
27.05.2022 10:31 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Науково-педагогічні працівники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують інформувати старшокласників щодо особливостей вступної кампанії. Двадцять четвертого травня доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів, к.б.н. Олена Бойка зустрілась із цьогорічними випускниками Запорізької школи № 72. Вона розповіла учням про етапи вступної кампанії 2022 року. Під час зустрічі йшлося про переваги навчання в Запорізькому національному університеті та про освітні програми, які він пропонує.

Школа № 72 – спеціалізована: вона має біологічний та хімічний профілі. Тож із цими науками її випускники планують пов’язати майбутнє. Тому найбільше запитань школярів під час зустрічі викликала специфіка вступу на біологічний факультет та освітні програми, які він цього року пропонує абітурієнтам. Зустріч із випускниками відбувалася онлайн. Це надало змогу продемонструвати учням інфографіку щодо навчання на факультеті. Також Олена Бойка нагадала учням що в ЗНУ 28 травня відбудеться День відкритих дверей та запросила всіх приєднуватися до цього заходу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини