Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці біологічного факультету запросили старшокласників вступати до ЗНУ

Науковці біологічного факультету запросили старшокласників вступати до ЗНУ

Науковці біологічного факультету запросили старшокласників вступати до ЗНУ
27.05.2022 12:11 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Науково-педагогічні працівники кафедри хімії продовжують інформувати цьогорічних випускників загальноосвітніх закладів середньої освіти про переваги навчання в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University). Днями завідувач кафедри Олександр Бражко в режимі онлайн зустрівся з учнями 10 та 11 класів ЗКВ «Перспектива» м. Запоріжжя.

Під час заходу Олександр Анатолійович розповів абітурієнтам про особливості цьогорічної вступної кампанії. Він порадив вступникам скористатися можливістю та взяти участь у другій сесії пробного Національного мультитесту, який проходитиме 20-30 червня на базі ЗНУ. Крім того, він запросив усіх охочих 28 травня приєднатися до Дня відкритих дверей університету. Під час онлайн-заходу ректор Микола Фролов, а також представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та приймальної комісії нададуть відповіді на всі актуальні питання. Також Олександр Бражко розповів про навчання на біологічному факультеті, про освітні програми, матеріально-технічну базу університету, особливості навчання, можливості займатися науковою діяльністю для студентів і перспективи працевлаштування для випускників.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини