Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл – на часі

Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл – на часі

Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл – на часі
27.05.2022 16:31 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Представники кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у форматі онлайн провели зустріч зі старшокласниками Запорізького колегіуму «Елінт». Під час заходу доцентка кафедри Наталія Новосад розповіла про освітні програми біологічного факультету ЗНУ – «014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Біологія», «Генетика», «Фізіологія, імунологія та біохімія», «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», «Хімія», «Мисливське господарство та рослинні ресурси».

Спікерка ще раз нагадала учням про можливість взяти участь у безкоштовному пробному мультипредметному тесті від Запорізького національного університету. Доповідачка наголосила, шо особи, які не зареєструвалися для участі в Національному мультипредметному тесті, зможуть це зробити в червні, коли відбуватиметься додатковий період реєстрації. Викладачка ЗНУ повідомила про написання мотиваційного листа при вступі за контрактом і термін проведення консультацій із написання мотиваційних листів. Також вона звернула увагу старшокласників, де на сайті ЗНУ вони можуть ознайомитися з інформацією щодо переліку документів та особливостей вступної кампанії 2022 року. Старший викладач кафедри Руслан Амінов презентував майбутнім абітурієнтам наукові напрямки кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, розповів про життя і навчання студентів та їх цікаві навчальні й виробничі практики. Наприкінці зустрічі учнів запросили на день відкритих дверей у ЗНУ на платформі YouTube, який відбудеться 28 травня 2022 року.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини