Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-педагогічні працівники ФІФ інформують абітурієнтів про переваги вступу до ЗНУ

Науково-педагогічні працівники ФІФ інформують абітурієнтів про переваги вступу до ЗНУ

Науково-педагогічні працівники ФІФ інформують абітурієнтів про переваги вступу до ЗНУ
30.05.2022 11:34 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують проводити онлайн-зустрічі з одинадцятикласниками м. Запоріжжя. Двадцять шостого та двадцять сьомого травня такі профорієнтаційні зустрічі відбулися з учнями 11 класів гімназії № 93 та № 59. Головною метою спілкування з абітурієнтами в такому форматі є, перш за все, інформування майбутніх випускників про головні події та заходи, які плануються в університеті. Цього разу викладачі ФІФ активно запрошували учнів брати участь у Дні відкритих дверей.

Під час таких зустрічей абітурієнти ставлять питання щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка на факультеті іноземної філології, їх цікавлять переваги навчання в Запорізькому національному університеті. Представники ФІФ допомагають майбутнім вступникам визначитися з майбутньою спеціальністю. Молоді також надали інформацію про проведення днів відкритих дверей на факультетах ЗНУ. Викладачі закликають абітурієнтів відвідувати офіційний сайт вишу, сторінки факультету іноземної філології у Facebook та Іnstagram, YouTube-канал, де розміщуються відео Днів відкритих дверей усіх його кафедр. Учні з цікавістю довідалися про студентське життя факультету та креативну діяльність студентської ради факультету іноземної філології в його Telegram-каналі. Викладачі ФІФ висловлюють сподівання, що такі заходи – дуже корисні та необхідні для абітурієнтів в умовах дистанційної освіти та дії воєнного стану.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини