Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованець ЗНУ Дмитро Вороновський – бронзовий призер Чемпіонату Європи

Вихованець ЗНУ Дмитро Вороновський – бронзовий призер Чемпіонату Європи

Вихованець ЗНУ Дмитро Вороновський – бронзовий призер Чемпіонату Європи
31.05.2022 08:57 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт важка атлетика перемога

Знаний важкоатлет запорізького краю, цьогорічний випускник магістратури факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Вороновський порадував своїх численних вболівальників черговою вагомою перемогою. Спортсмен гідно представив Україну на Чемпіонаті Європи-2022 з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, що проходив в столиці Албанії – Тирані. Нагадаємо, що він тренується під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Слободянюка та викладача факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ, заслуженого тренера України Анатолія Орлова.

За результатами змагання Дмитро Вороновський виборов дві нагороди, виступаючи у вазі до 55 кг: бронзову медаль у поштовху з результатом 134 кг та бронзу в сумі двоборства з результатом 242 кг. Нагадаємо, що минулий, 2021, рік був для запорізького спортсмена не менш результативний. Він тоді здобув «бронзу» чемпіонату Європи з важкої атлетики серед чоловіків у ваговій категорії 55 кг (результатом 247 кг), також завоював малу бронзу у поштовху (із результатом 137 кг). Отримана ним того разу медаль дорослого чемпіонату Європи у сумі двоєборства стала для Запоріжжя першою за останні 19 років. Тим важливіше, що випускник ЗНУ продовжує перемагати, примножуючи спортивну славу Батьківщини.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини