Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів ЗНУ запрошують завітати на факультетські Дні відкритих дверей

Абітурієнтів ЗНУ запрошують завітати на факультетські Дні відкритих дверей

Абітурієнтів ЗНУ запрошують завітати на факультетські Дні відкритих дверей
31.05.2022 14:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність дні відкритих дверей

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують плідну профорієнтаційну підтримку. Цьогорічні вступники мають змогу звернутися до висококваліфікованих фахівців й отримати необхідну інформацію про всі особливості вступу-2022. Для абітурієнтів проводять консультування щодо підготовки до складання Національного мультипредметного тесту й написання мотиваційного листа. Також важлива для майбутніх вступників можливість познайомитися з науково-педагогічними працівниками та здобувачами освіти різних факультетів. Під час низки днів відкритих дверей, які проводять у виші в режимі онлайн, ті, хто прагнуть вступити до вишу, можуть більше дізнатися про різні спеціальності. Тож у результаті вони зможуть зробити усвідомлений вибір на користь уподобаної освітньої програми.

Днями в ЗНУ відбулася масштабна освітня подія – День відкритих дверей університету. Під час онлайн-спілкування ректор Микола Фролов надав відповіді на найбільш актуальні питання, які хвилюють вступників. Крім того, в чаті декани, викладачі та студенти різних факультетів та інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні та коледжів презентували спеціальності й розповіли про особливості вступу й навчання. На сьогодні в університеті тривають дні відкритих дверей на факультетах. Усі охочі можуть приєднатися до цих онлайн-подій та ознайомитися з матеріально-технічною базою факультетів. Декани й науково-педагогічні працівники розкажуть про особливості навчання на різних спеціальностях, про умови для наукової діяльності та саморозвитку, про знання й компетентності, які отримають випускники вишу, про можливості їхнього працевлаштування й побудови кар’єри. Студенти й випускники згадають про найяскравіші миті захопливого життя у виші та про переваги, які їм надало навчання в ЗНУ.

Охочі дізнатися більше про умови вступної кампанії-2022 можуть звернутися за індивідуальною консультацією та допомогою в підготовці до вступу до закладу вищої освіти до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема до його начальниці Галини Микитів:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Ознайомитися із графіком проведення Днів відкритих дверей можна тут.

den___v__dkritikh_dverej_fakul__tet__v.doc 

Схожі новини