Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступників до магістратури ЗНУ проінформували про поточні новації

Вступників до магістратури ЗНУ проінформували про поточні новації

Вступників до магістратури ЗНУ проінформували про поточні новації
01.06.2022 12:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія Національний мультипредметний тест

Цього року чимало особливостей під час підготовки до майбутнього навчання на магістратурі. Тож варто оперативно відслідковувати відповідні складники всіх етапів цієї кампанії. У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) інформуванню на цю тему присвячують чимало подій.

Випускникам бакалаврату ЗНУ нагадали, що цьогоріч для вступу до магістратури майбутні правники складатимуть магістерський комплексний тест (МКТ), а для того, щоб здобути ступінь магістра за спеціальностями  таких галузей знань, як 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (крім спеціальності 293 «Міжнародне право»), необхідно пройти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК). Усі ці тестові випробування проходитимуть в онлайн-форматі.

Звертаємо увагу майбутніх вступників до магістратури, що робоча група з підготовлення МТНК при Міністерстві освіти і науки України розробила демонстраційний варіант цього тесту. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, всі охочі мають змогу потренуватися виконувати завдання МТНК у спеціальному онлайн-середовищі. На виконання тесту відводиться 75 хвилин. Він складатиметься з двох компонентів: вербально-комунікативного та логіко-аналітичного. До нього увійде 33 завдання, з-поміж яких:

- 10 на заповнення пропусків у мікротексті;

- 23 з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів.

Варто відзначити, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який використовуватимуть під час складання МТНК, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, вступник зможе вибирати послідовність виконання завдань й за потреби повертатися до того чи того пункту, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримати результат тестування.

Якщо вступники до магістратури бажають спробувати свої сили й перевірити рівень підготовки до складання тесту, однак у них повільний інтернет або немає можливості працювати впродовж 75 хвилин за комп’ютером, вони можуть завантажити файл із демонстраційним варіантом МТНК, виконати завдання та самостійно звірити відповіді з правильними.

Необхідно зареєструватися для проходження МТНК та МКТ із 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до приймальної комісії ЗНУ.

Більше інформації – за лінком: https://testportal.gov.ua/yakym-bude-test-mtnk/?fbclid=IwAR2MjG1rRZOf7mY3rScJtQmUe-1BhF_yYgiOOh-Y24kfX2nizR60oV3Hd0s

 

Більше інформації щодо вступу-2022 можна отримати, зателефонувавши до приймальної комісії: 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917. Також абітурієнти та їхні батьки можуть написати на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ: pk.znu.ua@gmail.com

Можна залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html

Охочі дізнатися більше про умови вступної кампанії-2022 можуть звернутися за індивідуальною консультацією та допомогою в підготовці до вступу до закладу вищої освіти до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини