Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики запрошує 2 червня всіх охочих на День відкритих дверей

Факультет журналістики запрошує 2 червня всіх охочих на День відкритих дверей

Факультет журналістики запрошує 2 червня всіх охочих на День відкритих дверей
01.06.2022 10:32 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Другого червня всіх, хто зацікавлений у вступі на освітні програми, які пропонує факультет журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), запрошують завітати на День відкритих дверей у режимі онлайн.

Під час віртуальної гостини абітурієнтам розкажуть про особливості вступу-2022. Також вступникам нададуть фахові рекомендації щодо написання мотиваційних листів. Крім того, вони матимуть нагоду поспілкуватися з керівництвом факультету, його науково-педагогічними працівниками й здобувачами освіти. Учасники заходу почують із перших вуст про перебіг освітнього процесу та його специфіку, про знання та практичні навички, які здобувають студенти під час навчання, про можливості для їхнього саморозвитку й наукової діяльності. Також усі охочі зможуть поставити актуальні для них питання щодо вступної кампанії та навчання в закладі вищої освіти та отримати кваліфіковані відповіді.
Початок: 2 червня о 13.00
Захід відбудеться на платформі Zoom
Ідентифікатор конференції: 511 414 8838
Код доступу: 12345

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини