Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей на юридичному факультеті зібрав майбутніх абітурієнтів

День відкритих дверей на юридичному факультеті зібрав майбутніх абітурієнтів

День відкритих дверей на юридичному факультеті зібрав майбутніх абітурієнтів
06.06.2022 10:43 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Другого червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в online-форматі відбувся День відкритих дверей. Під час зустрічі абітурієнти змогли дізнатися багато цікавого про спеціальність 081 «Право». Вони довідалися, як відбувається освітній процес у ЗНУ та які посади обіймають випускники факультету. Дуже корисною стала для них інформація про особливості цьогорічної вступної кампанії та про те, де можна оперативно отримати необхідну для вступу інформацію.

Абітурієнтів під час заходу гостинно зустріли начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів; заступник декана з профорієнтаційної роботи Михайло Ларкін; заступниця декана з навчальної роботи Наталя Верлос; завідувачка кафедри кримінального права та правосуддя Юлія Пирожкова та інші. Наталя Верлос зазначила, що, незважаючи на складні умови, в яких відбувається сьогодні освітній процес, викладачі факультету роблять усе можливе, щоб студенти здобували якісну освіту. Заступниця декана з навчальної роботи підкреслила, що все необхідне для дистанційного навчання є в системі Moodle; викладачі активно застосовують інноваційні технології навчання. Після отримання освіти випускники працюють у судовій галузі, стають адвокатами, прокурорами, слідчими, криміналістами та юрисконсультами в установах і на підприємствах. Будь-який юрист завжди зможе захистити свої права та права інших. Детальну інформацію про навчання на факультеті можна отримати за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law/1625
Юлія Пирожкова звернула увагу гостей на те, чому варто обирати юридичний факультет саме Запорізького національного університету. По-перше, через те, що юридичну освіту тут забезпечують п’ять кафедр: кримінального права та правосуддя; цивільного права; історії і теорії держави та права; адміністративного та господарського права; конституційного та трудового права. Тут працюють справжні фахівці своєї справи. По-друге, факультет уклав значну кількість угод із різними базами практик. До того ж, студенти під час навчання працюють із сучасним обладнанням, зокрема у виші діє така лабораторія на кафедрі кримінального права та правосуддя.
Про те, як можна отримати необхідну для вступу інформацію, дізнатися про складання та подання мотиваційних листів, розповіла абітурієнтам Галина Микитів - начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Вона звернула увагу присутніх і на те, як вступникам пільгових категорій правильно підготувати для подання необхідні документи.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини