Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології Запорізького національного університету запрошує 11 червня завітати онлайн на День відкритих дверей

07.06.2022 11:34 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Науково-педагогічні працівники, викладачі та студенти факультету іноземної філології ЗНУ запрошують усіх охочих одинадцятого червня об 11.00 взяти участь у Дні відкритих дверей на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Профорієнтаційний захід відбудеться онлайн у форматі Zoom.

Під час зустрічі її учасники дізнаються про переваги навчання на факультеті іноземної філології та отримають необхідну та детальну інформацію щодо вступу 2022 на освітні програми в умовах воєнного часу :
- «Мова і література (англійська)»
- «Мова і література (німецька)»
- «Мова і література (французька)»
- «Мова і література (іспанська)»
- «Мова і література (китайська)»
- «Переклад (англійський)»
- «Переклад (французький)»
- «Переклад (німецький)»
- «Середня освіта. Мова и література (англійська)»

Під час Дня Відкритих дверей на факультеті іноземної філології вступники матимуть змогу дізнатися про особливості навчання на спеціальностях, котрі їх зацікавили, відвідати сучасні навчальні аудиторії, створені для успішного вивчення 5 іноземних мов, серед яких особливо популярна китайська мова. Заняття з іноземних мов проводять висококваліфіковані викладачі-носії мов. Також вступники зможуть поспілкуватися з видатними фахівцями факультету, поставити питання представникам керівництва факультету щодо особливостей вступу та навчання на різних спеціальностях.
Але найважливіше, що абітурієнти дізнаються про особливості вступу до вишу в умовах воєнного стану та матимуть можливість поставити питання безпосередньо представникам приймальної комісії ЗНУ. Висококваліфіковані фахівці нададуть інструкції щодо написання мотиваційних листів. Випускники факультету іноземної філології розповідатимуть про перспективи працевлаштування, які відкриваються перед абітурієнтами після завершення навчання на одному з найбільш престижних факультетів Запорізького національного університету. Іноземні мови – інструмент для успішного сучасного життя, отримай його з нами!

Усі охочі зможуть приєднатися до події 11.06.2022 об 11:00.
Ідентифікатор конференції: 8595619009
Код доступу: 1111

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: