Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники математичного факультету запрошують 14 червня завітати онлайн на День відкритих дверей

Представники математичного факультету запрошують 14 червня завітати онлайн на День відкритих дверей

Представники математичного факультету запрошують 14 червня завітати онлайн на День відкритих дверей
07.06.2022 16:41 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

На математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) чотирнадцятого червня о 17.00 відбудеться День відкритих дверей – онлайн-зустріч із випускниками загальноосвітніх закладів і коледжів, їхніми батьками, а також тими, хто має намір вступити до магістратури.

Захід присвячений особливостям вступної кампанії-2022 до Запорізького національного університету. Абітурієнтам розкажуть про умови вступу на бакалаврат, про спеціальності факультету. На учасників чекатиме знайомство із деканом Сергієм Гоменюком, доктором технічних наук, професором. Також вступники зустрінуться із заступниками декана, завідувачами кафедр, їхніми науково-педагогічними працівниками та з активістами студентської ради.
Увагу привернуть до написання мотиваційних листів. Абітурієнти, які хочуть навчатися в магістратурі, дізнаються про особливості вступу та навчання у 2022 році. Шановні абітурієнти та майбутні магістри, запрошуємо вас приєднатися до нашої онлайн-зустрічі!
Захід проходитиме на платформі ZOOM
Дата: 14 червня 2022 року о 17.00
Ідентифікатор: 773 8847 8861
Код: 555777

Дізнатися більше про освітні програми факультету можна за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math/1627

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини