Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники коледжів готуються до вступу в ЗНУ на старші курси

Випускники коледжів готуються до вступу в ЗНУ на старші курси

Випускники коледжів готуються до вступу в ЗНУ на старші курси
08.06.2022 08:49 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ на старші курси

Сьомого червня на факультеті журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась профорієнтаційна зустріч із випускниками Економіко-правничого фахового та Гідроенергетичного фахового коледжів. Відповідальна за вступ на старші курси Олена Заїка детально ознайомила абітурієнтів із етапами вступної кампанії 2022 року, надала вичерпні відповіді на питання щодо особливостей подачі документів, вимог до зарахування вступників.

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів визначила основні переваги здобуття рівня підготовки бакалавр, проінформувала про специфіку навчання за освітньою програмою «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання». Доцентка кафедри видавничої справи та редагування Інна Горбенко розповіла абітурієнтам про структуру, вимоги до написання мотиваційних листів. Наприкінці зустрічі модератори заходу побажали майбутнім студентам Запорізького національного університету успішного проходження вступних випробовувань і мирного неба над головою.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини