Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели консультацію щодо вступу на старші курси для випускників коледжів

На факультеті СПП провели консультацію щодо вступу на старші курси для випускників коледжів

На факультеті СПП провели консультацію щодо вступу на старші курси для випускників коледжів
08.06.2022 16:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ

Шостого червня на факультеті соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч, присвячена оновленим правилам вступу на старші курси у 2022 році. Представники факультету СПП спілкувалися з випускниками Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.

Організаторами заходу стали заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології, доцентка Олена Лещенко, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Микола Світанько. Захід проходив за сприяння голови відбіркової комісії на старші курси Олени Заїки й декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко. На зустріч із представниками приймальної комісії на старші курси завітали як вступники, так і їхні батьки.
Захід став можливим завдяки співпраці представників факультету із заступницею директора Економіко-правничого фахового коледжу Альоною Ходаковською, викладачкою ВСП Економіко-правничого фахового коледжу, кураторкою групи К231/2-19 Катериною Тарасовою. Організували зустріч: відповідальна секретарка приймальної комісії Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Ірина Пупирєва, викладачка спеціальності «Видавництво і поліграфія» Наталія Кондратовець, в.о завідувачки кафедри дизайну Анна Чемерис і старша викладачка кафедри дизайну Анна Виноградова. Пролунали питання щодо пільгових умов вступу в окремих випадках, про перехресний вступ на іншу спеціальність, вступ одночасно на дві спеціальності. Важливим роз’ясненням стала покрокова інструкція щодо подання документів на вступ, оформлення електронного кабінету, щодо термінів подання документів, процедури рейтингування.
Микола Світанько розкрив особливості вступу на бюджетні місця на перший курс за скороченим терміном навчання. Така можливість існує під час вступу на спеціальність «Соціальна робота» (соціальна педагогіка). Йшлося про особливості реєстрації на творчий конкурс для освітніх програм «Графічний дизайн» і «Театральне мистецтво». Спікер відповів на питання щодо бюджетних місць для пільгових категорій. Наприкінці зустрічі Олена Лещенко запросила вступників приєднатися до дня відкритих дверей факультету соціальної педагогіки та психології 20 червня о 16.00 на платформі Zoom. ІD конференції: 225 808 1432. Код доступу: 3FV4dq. Під час цього заходу окрім уточнення особливостей вступу 2022 для вступників планується провести консультацію з написання мотиваційних листів для вступу на освітні програми факультету. Це – «соціальна педагогіка», «логопедія», «психологія», «театральне мистецтво», «графічний дизайн», «дошкільна освіта» та «початкова освіта».
Факультет соціальної педагогіки та психології здійснює профорієнтаційну підтримку вступників 2022 року. Долучайтеся до груп факультету соціальної педагогіки та психології в соціальних мережах. Запрошуємо приєднатися до дружньої родини факультету СПП!
Сторінки факультету:
На сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp
Facebook: https://www.facebook.com/Факультет-соціальноі-педагогіки-та-психологіі-ЗНу-314394672616147
Telegram: https://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020
Iнстаграм: @spp_znu_

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/147904506208152
Кафедра психології
Facebook: https://m.facebook.com/KafedraPsychologyZNU/
Кафедра дошкільної та початкової освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746
Кафедра акторської майстерності
Facebook: https://www.facebook.com/102690508096922/posts/240614057637899/
Кафедра дизайну
Facebook: https://www.facebook.com/designznu/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини