Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час конференції «Молода наука-2022» майбутні юристи обговорили актуальні правові питання

Під час конференції «Молода наука-2022» майбутні юристи обговорили актуальні правові питання

Під час конференції «Молода наука-2022» майбутні юристи обговорили актуальні правові питання
08.06.2022 15:38 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність студентська наука конференція Молода наука

На юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції «Юридичні науки». Зустріч провели в рамках ХV університетської науково-практичної конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2022».

Цей традиційний захід, який організовують у виші щороку для популяризації науки й обміну цікавими думками між молодими вченими та студентами, цього року відбувся дистанційно на платформі Zoom. Причина вибору такого формату – воєнні дії, що ведуться на території України. На початку заходу декан юридичного факультету, професорка Тетяна Коломоєць наголосила, що наука для юриста – невід`ємний складник повсякденного життя, адже саме вона досліджує ті питання, які не потрапляють у поле зору законодавців. Багато виступів студенти присвятили актуальним питанням сьогодення: епідемії коронавірусу, війні з росією, стану дотримання прав людини та їхнього захисту за допомогою європейських і міжнародних механізмів. Окремо зі слухачами магістратури обговорили практику застосування рішень Європейського суду з прав людини під час збройних конфліктів.
Першою перед учасниками секції виступила студентка магістратури Дар’я Панкратова з цікавою й актуальною доповіддю на тему «Порушення права на шлюб у практиці Європейського суду з прав людини». Студентка магістратури Аліна Родіна висвітлила в доповіді актуальні питання, пов’язані з пандемією. Тема її доповіді – «Правова оцінка проєкту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень № 084 від 23.09.2021 року». Молоді вчені активно обговорили всі проблеми, які висвітлювали доповідачі. Усі виступи стосуються різних галузей права, наприклад, права на пересування, а ще – захисту цивільних прав під час війни, проблем діяльності держави під час воєнного стану тощо. Учасники засідання запропонували шляхи вирішення згаданих тем. До обговорення долучилися й здобувачі третього рівня вищої освіти «доктор філософії в галузі права», наприклад, Денис Соколенко та Дмитро Болобан. Представники юридичного факультету й надалі сприятимуть розвитку наукової діяльності серед студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини