Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті розповіли вступникам про переваги навчання в ЗНУ

На економічному факультеті розповіли вступникам про переваги навчання в ЗНУ

На економічному факультеті розповіли вступникам про переваги навчання в ЗНУ
09.06.2022 08:52 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Четвертого липня в онлайн-форматі економічний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) розкрив свої двері для старшокласників, абітурієнтів та їх батьків. Головною метою Дня відкритих дверей стало знайомство майбутніх абітурієнтів із факультетом, його освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів, та особливостями вступу-2022.

Захід, який відвідали більше ніж 100 майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, розпочала декан факультету, професорка Алла Череп. У своєму виступі вона зазначила, що, незважаючи на виклики, які виникли через повномасштабні воєнні дії, освітній процес на економічному факультеті Запорізького національного університету здійснюється за графіком із використанням новітніх інформаційних педагогічних технологій. Економічний факультет – це команда однодумців, яка щодня працює над тим, щоб студентам було комфортно навчатися: «Для нас студенти – це партнери, з якими ми організовуємо освітній процес». На факультеті панує приязна атмосфера, студенти своїми досягненнями мотивують викладачів бути кращими, а викладачі з радістю вкладають свої знання, навички та досвід у студентів. Алла Василівна наголосила, що факультет – надзвичайно потужний, його випускників навіть під час війни працевлаштовують на провідних підприємствах і в організаціях України та світу. Факультет має низку нагород, серед них – золота медаль ім. М.І. Туган-Барановського, відзнака «Кращий навчальний заклад із підготовки фахівців фінансово-кредитної галузі». Декан акцентувала увагу на перевагах навчання на економічному факультеті Запорізького найкращого університету, на його міжнародній діяльності. Вона представила освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.
Під час зустрічі завідувачі кафедр економічного факультету розповіли про спеціальності факультету та його освітні програми, а саме: 051 «Економіка» (освітні програми: «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Економіка та управління ринком землі», «Управління персоналом та економіка праці»), 072 «Облік і оподаткування» (освітня програма «Облік і аудит»), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси і кредит») та 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг»). Завідувачі відзначили, що в такий складний для України час, спеціальності економічного факультету надзвичайно затребувані й актуальні. Завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму, професор Дмитро Бамбідра наголосив на великому попиті на фахівців з економіки та управління ринком землі, а також – із міжнародної економіки. Завідувачка кафедри економічної кібернетики, професорка Наталія Максишко акцентувала увагу на тому, що кібернетика сьогодні набуває особливої актуальності, оскільки в нашій країні активно відбувається цифровізація, а тому прогнозування й аналітика завжди будуть затребуваними. Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, професор Микола Іванов розповів про спеціальності кафедри. Науковець зазначив, що ці спеціальності – провідні на ринку праці. Адже фахівці з маркетингу й кваліфіковані управлінці – запорука ефективної діяльності будь-якого підприємства. Викладачка кафедри обліку та оподаткування, доцентка Вікторія Гринь акцентувала увагу на тому, що суб’єкти господарювання будь-якої галузі діяльності мають вести облік та оперувати знаннями щодо особливостей оподаткування, отже спеціальність кафедри – надзвичайно актуальна. Завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доцент Анатолій Кущик зазначив, що спеціальності банківсько-фінансової галузі не втрачають свою актуальність. Адже завжди першочерговим для підприємств є збільшення та правильний розподіл фінансових ресурсів. Професорка кафедри міжнародної економіки, економіки природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Анна Переверзєва презентувала освітні програми «Економіка та управління ринком землі» та «Міжнародна економіка». Доповідачка звернула увагу на переваги навчання та працевлаштування за вищезазначеними освітніми програмами. Завідувачі кафедр економічного факультету наголосили та тому, що більшість викладачів має практичний досвід роботи, тож студенти отримують вагомі знання та навички, які в майбутньому застосовують у своїй діяльності.
У заході взяла участь голова студентської ради факультету Марина Корохова. Вона висловила подяку викладачам економічного факультету та зазначила, що щаслива бути студенткою саме цього факультету й університету. Марина наголосила на тому, що викладачі завжди пропонують допомогу й намагаються вирішити будь-які питання. Студентка акцентувала увагу присутніх та тому, що навчатися на економічному факультеті не тільки пізнавально, але й цікаво. Тут постійно проводяться розважальні й мистецькі заходи, серед яких – «День студента». Цього дня викладачі виступають для студентів, презентуючи підготовлені ними мистецькі номери: «Викладачі економічного факультету єдині, хто так креативно вітає своїх студентів. Це дуже приємно». Голова студради закликала абітурієнтів приєднатися до дружньої родини економічного факультету ЗНУ та запевнила, що вони ніколи не пошкодують про свій вибір. До майбутніх абітурієнтів звернувся студент заочної форми навчання Любомир Михайличенко, який порекомендував вступати на економічний факультет. Адже це – факультет Професіоналів, Порядних людей і великих Патріотів України. Любомир висловив думку багатьох студентів економічного факультету про те, що навчання на факультеті надає дуже багато переваг. Воно формує практичні навички. Завдяки такому навчанню відбувається працевлаштування всіх – не лише випускників, а і, за бажанням і необхідністю, студентів.
Декан Алла Череп привернула увагу присутніх до особливостей вступу у 2022 році. Зокрема, йшлося про написання мотиваційних листів для вступу на окремі освітні програми. Під час заходу абітурієнти активно ставили запитання організаторам щодо особливостей освітнього процесу за спеціальностями, вони з’ясовували, чи є бюджетні місця. День відкритих дверей на економічному факультеті пройшов продуктивно, вступники були зацікавленими. Вони отримували відповіді на всі питання, а також зазначили, що зустріч була надзвичайно цікавою та інформативною.

Економічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини