Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗГФК зустрілися з викладачами інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні

Студенти ЗГФК зустрілися з викладачами інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні

Студенти ЗГФК зустрілися з викладачами інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні
09.06.2022 13:32 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ

Безумовно, отримавши диплом одного з найкращих коледжів нашого міста – ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)», – випускники стають кваліфікованими фахівцями в обраній справі та розпочинають кар’єру. Проте вони розуміють, що кожна людина має рухатися вперед, поглиблювати свої професійні знання вже у закладах вищої освіти, адже саме це – запорука успіху. Щоб розповісти цьогорічним випускникам коледжу про спеціальності, які вони можуть отримати у інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю. М. Потебні ЗНУ, викладачі вишу зустрілися з молоддю.

На захід завітали: заступник директора ІННІ ім. Ю. М. Потебні з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько; модератор заходу – заступник завідувача кафедри металургійного обладнання Андрій Власов; завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва Ірина Арутюнян; завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко; директор ЗГФК Віктор Черненко та ін.

Із вітальним словом до гостей заходу звернувся заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев. Він підкреслив, що ІННІ – найближчий до Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу виш, і не лише за місцем розташування, а й за спеціальностями, за якими студенти навчалися в коледжі. Владислав Ростиславович висловив сподівання, що випускники коледжу налаштовані продовжити освіту саме в цьому інституті. Звернув увагу заступник директора й на славетну історію інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. М. Потебні ЗНУ – правонаступника Запорізької державної інженерної академії. Під час заходу гостей ознайомили зі спеціальностями та освітніми програмами, за якими вони зможуть отримати освіту. Ну а більш детально про це розповіли завідувачі й викладачі кафедр. Так, заступник завідувача кафедри металургійного обладнання Андрій Власов звернув увагу присутніх на спеціальність 133 «Галузеве машинобудування», випускники якої стають механіками, тобто фахівцями, без яких не може функціонувати жодне виробництво.
Про освітню програму «Промислове і цивільне будівництво» (спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія) розповіла студентам коледжу завідувачка кафедри ПЦБ Ірина Арутюнян. Ірина Андріївна підкреслила, що випускники цієї освітньої програми завжди були затребувані на ринку праці, проте сьогодні вони стають конче потрібні. Адже саме вони будуть тими фахівцями, які відбудують нашу країну. Завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко запропонував гостям навчатися за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Віктор Леонідович звернув увагу, що ця спеціальність належить до групи підтримки державою, а це підвищена стипендія та стабільне виділення бюджетних місць.
Про те, як саме стати студентами на базі молодшого спеціаліста, розповів присутнім заступник відповідального секретаря приймальної комісії Микола Світанько. Зокрема, Микола Вікторович зазначив, що необхідна для цього інформація знаходиться на сайті:
https://pk.znu.edu.ua/44
Вона компактно зібрана та представлена чітко й зрозуміло. Проте, якщо в абітурієнтів виникнуть будь-які питання, вони можуть звернутися до приймальної комісії, де отримають компетентну відповідь. Не залишив поза увагою заступник відповідального секретаря і такі питання, як підготовчі курси, на які можуть вступити випускники коледжу. Він розповів, які документи потрібні для вступу; що таке мотиваційний лист і де можна подивитися, як правильно його скласти та за якою адресою потрібно надіслати. Також Микола Вікторович відповів на інші актуальні для вступників запитання.

Повний перелік спеціальностей та освітніх програм інженерного навчально-наукового інституту знаходиться за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/4743

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU