Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли старшокласникам про роль філологів у розбудові держави

Представники ЗНУ розповіли старшокласникам про роль філологів у розбудові держави

Представники ЗНУ розповіли старшокласникам про роль філологів у розбудові держави
09.06.2022 15:48 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Війна на теренах України актуалізувала багато питань: хто ми, чого прагнемо і чому нам знову потрібно виборювати своє? І так складається історично, що відповісти одним із перших на це питання має Філолог, який плекає Слово… Відвідуючи Кушугумський НВК «Інтелект» з інформаційною метою, викладачі й адміністрація філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) несподівано розширили профорієнтаційну місію до глибокої душевної розмови про те, ким є Філологи і на що вони здатні в перспективі розбудови не тільки освітнього простору, а й підвалин державного будівництва.

В.о. декана філологічного факультету Ірина Бондаренко наголосила на універсальності спеціальностей філологічного факультету й на широких можливостях професійної реалізації випускників. Доцентка Наталія Горбач акцентувала увагу на креативних потенціях фаху філолога й перекладача, що сформують у майбутньому міцну основу для здійснення найсміливіших проєктів у різних галузях життя.
Доцентка Валентина Ніколаєнко переконливо презентувала досвід і перспективи працевлаштування на прикладі найкращих вихованців філологічного факультету, серед яких вчителі, директори шкіл, перекладачі, актори та представники інших професій. Доцентка Юлія Курилова запропонувала поміркувати, що саме робить Філолог і чим він корисний у плані ровитку «soft» і «hard skills», навичок, які так потрібні сучасному фахівцеві, через невеличку інтерактивну гру. Наприкінці зустрічі майбутні студенти отримали інформацію про подальші заходи Запорізького національного університету, зокрема про День відкритих дверей філологічного факультету, другу пробну сесію мультипредметного тесту. Представники ЗНУ подякували заступниці директора Кушугумського НВК «Інтелект» з виховної роботи М. М. Юдіній і вчительці Я. В. Майзенко за організацію зустрічі. Вони висловили сподівання на подальшу співпрацю в розбудові сучасного інтегрованого простору освіти й науки.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини