Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники-2022 дізналися про переваги навчання на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму

Вступники-2022 дізналися про переваги навчання на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму

Вступники-2022 дізналися про переваги навчання на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму
10.06.2022 14:46 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Восьмого червня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся факультетський День відкритих дверей в режимі онлайн. Тепла й дружня атмосфера, яка панувала на заході, дозволила абітурієнтам відчути себе частиною великої факультетської родини, а розповідь про цікаві заняття й практики в різних країнах світу підсилила бажання навчатися саме тут.

Своїх майбутніх студентів гостинно зустрів декан Микола Маліков. Він зазначив, що на сьогодні факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму – один із найвідоміших і найавторитетніших в Україні та за її межами, а також – один із найбільших у Запорізькому національному університеті. Його випускники працюють в багатьох країнах світу й користуються заслуженою повагою серед колег. Микола Васильович презентував спеціальності та освітні програми, за якими навчаються студенти. На бакалавраті: 014 «Середня освіта» (освітня програма «Середня освіта (Фізична культура)»); 017 «Фізична культура і спорт» («Фізичне виховання»; «Спорт»; «Фітнес та рекреація»); 227 «Фізична терапія, ерготерапія»; 241 «Готельно-ресторанна справа»; 242 «Туризм». На магістратурі: 017 «Фізична культура і спорт» («Фізичне виховання»; «Спорт»); 227 «Фізична терапія, ерготерапія» («Фізична терапія»); 242 «Туризм» («Туризмознавство»). Детальна інформація – за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/fizvosp/1622
Про те, чим цікава кожна освітня програма; де молодь проходить практику; про незабутнє студентське життя і про те, в яких галузях працюють випускники, розповіли: завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Конох; заступниця декана з профорієнтаційної роботи Олена Іванська; завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Надія Богдановська; доцентка цієї ж кафедри Олена Бессарабова; доцент кафедри фізичної культури і спорту Борис Кокарев і виконуючий обов’язки голови студентської ради факультету Дмитро Самойленко.
Зокрема, Анатолій Конох звернув увагу гостей на те, що, завершивши навчання за освітньою програмою «Фізичне виховання», випускники отримують можливість викладати фізичне виховання в будь-якому закладі освіти, а також працювати тренерами, інструкторами тренажерного залу тощо. Свою розповідь про навчання за освітньою програмою «Спорт» Борис Кокарев супроводжував яскравим презентаційним матеріалом, тож кожний абітурієнт зміг поринути в атмосферу спортивних змагань і справжніх перемог. Борис Валерійович підкреслив, що кафедра фізичної культури і спорту єдина в м. Запоріжжі має ліцензійні права МОН України на підготовку тренерів олімпійського та професійного спорту. Олена Бессарабова поділилася з майбутніми студентами перспективами, які відкривають перед ними освітні програми «Фізична терапія, ерготерапія» та «Фітнес та рекреація». Олена Вікторівна зазначила, що обидві спеціальності мають дуже велике майбутнє, адже вони пов’язані зі здоров’ям людей. Зокрема, фахівці з фізичної терапії займаються реабілітацією людей після травм, а робота спеціаліста з фітнесу та рекреації пов’язана з охороною здоров’я. Про спеціальності «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» розповів вступникам декан факультету. Микола Маліков підкреслив, що випускники працюють у туристичних фірмах, зокрема на керівних посадах, а під час навчання проходять практику в Туреччині, Болгарії, на Кіпрі тощо.
Значну увагу під час Дня відкритих дверей приділили питанням вступу. Зокрема, абітурієнти дізналися, чи повинні вони складати творчий конкурс і який саме; як написати та надіслати мотиваційний лист; про вартість навчання і наявність бюджетних місць тощо. А оскільки серед гостей були і вступники, які отримали ступень бакалавра в іншому закладі вищої освіти, то їхню увагу привернули до особливостей вступу до магістратури.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини