Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці біологічного факультету провадять плідну міжнародну діяльність

Науковці біологічного факультету провадять плідну міжнародну діяльність

Науковці біологічного факультету провадять плідну міжнародну діяльність
10.06.2022 14:57 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність грантова діяльність конференція

Викладачі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в умовах війни продовжують здійснювати не лише викладацьку та наукову, а ще й грантову діяльність. Доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів, заступниця декана біологічного факультету з міжнародної роботи Олена Бойка взяла участь у роботі Міжнародної конференції із зелених стійких технологій та менеджменту (1st International Conference on Green Sustainable Technology and Management 2022; ICGSTM 2022).

Учена долучилася до наукового зібрання в межах реалізації проєкту «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/«Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine» (DIRUT) 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE за підтримки Програми Erasmus+: Jean Monnet Європейського Союзу. Конференція, організована INTI International Universit (Малайзія), проходила онлайн. Олена Бойка виступила на престижному науковому заході 10 червня зі своєю доповіддю «Диверсифікація сільського туризму через креативність стійкість та створення туристичних кластерів» на секції «Освіта, Бізнес та Менеджмент». Учасники конференції висловили підтримку українським дослідникам, Запорізькому національному університету та Україні загалом і побажали швидкої перемоги. Варто зазначити, що деякі з учасників конференції з Малайзії, Китаю, Індії та Пакистану звернулися після її виступу безпосередньо до пані Олени та запропонували обговорити можливість подальшої співпраці.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини