Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-педагогічні працівники математичного факультету зустрілися з випускниками ЕПФК ЗНУ

Науково-педагогічні працівники математичного факультету зустрілися з випускниками ЕПФК ЗНУ

Науково-педагогічні працівники математичного факультету зустрілися з випускниками ЕПФК ЗНУ
13.06.2022 17:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність встцп-2022 вступна кампанія на старші курси

Заклади передвищої освіти-коледжі – це надійні партнери та резерв Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Тому представники всіх факультетів активно співпрацюють із ними. Їхня мета – своєчасно інформувати випускників коледжів щодо можливості для них продовжити навчання за обраним фахом, але вже як студенти старших курсів університету. Математичний факультет співпрацює з Економіко-правничим фаховим коледжем ЗНУ з моменту відкриття в ньому спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Викладачі факультету проводить зустрічі зі студентами коледжу. Вони запрошують здобувачів освіти до участі в конкурсах, олімпіадах, конференціях і засіданнях круглих столів за обраним фахом.

10 червня відбулась чергова така зустріч. Модератором заходу став заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман. На зустріч із випускниками-програмістами з 4 курсу коледжу були запросили Миколу Світанька. Він детально розповів студентам-випускникам про особливості перебігу вступної кампанії саме для випускників коледжів.
Викладачка кафедри програмної інженерії Оксана Чопорова розповіла про систему навчання на бакалавраті за освітньою програмою «Інженерія програмного забезпечення» та запросила вступити на математичний факультет ЗНУ всіх охочих. Завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій Чопоров, своєю чергою, надав роз’яснення щодо навчання за двома спорідненими освітніми програмами – «Комп’ютерні науки» й «Інформаційні системи та технології». Він акцентував увагу учасників заходу на можливість вибору серед трьох освітніх програм для вступу та продовження навчання. Заступник декана Геннадій Циммерман звернув увагу присутніх на таке питання, як мотиваційний лист, його структура, зміст і приклади.
Студенти ЕПФК поставили багато питань та отримали від організаторів відповіді на них. «Математичний факультет запрошує всіх охочих на навчання », – наголосили його представники. Вони закликали учасників заходу читайте, аналізуйте та обирайте освітні програми на сторінці факультету за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math/1627
Також вони запросили всіх охочих завітати на День відкритих дверей, який відбудеться 14 червня о 17.00. більше інформації про цю подію – за лінком:
https://sites.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=56997&lang=ukr&news_code=predstavniki-matematichnogo-fakultetu-zaproshuyut-14-chervnya-zavitati-onlajn-na-den-vidkritikh-dverej


Геннадій Циммерман,
заступник декана математичного факультету
з профорієнтаційної роботи


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини