Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФІФ гостинно зустріли абітурієнтів на Дні відкритих дверей

Представники ФІФ гостинно зустріли абітурієнтів на Дні відкритих дверей

Представники ФІФ гостинно зустріли абітурієнтів на Дні відкритих дверей
14.06.2022 08:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність день відкритих дверей

Одинадцятого червня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей в режимі Zoom-конференції.

Учасники заходу високо оцінили те, що вони змогли отримати відповіді на свої питання від представниці приймальної комісії ЗНУ Марії Іванової. Вона детально ознайомила майбутніх вступників із правилами написання мотиваційного листа на спеціальності, за якими відбувається навчання на факультеті іноземної філології. Це – «Мова і література (англійська)», «Мова і література (німецька)», «Мова і література (французька)», «Мова і література (іспанська)», «Мова і література (китайська)», «Переклад (англійський)», «Переклад (німецький)», «Переклад (французький)» і «Середня освіта (Мова і література (англійська))».
Також на питання вступників відповідали декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, заступниця декана з навчальної роботи Катерина Василина та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Оксана Шевчук. Завідуючі всіх кафедр факультету оперативно працювали в чаті конференції та надавали відповіді на питання абітурієнтів. Під час Дня відкритих дверей вступники познайомились зі студентами та випускниками факультету, котрі поділилися враженнями від навчання та розповіли про перспективи подальшого працевлаштування. Модераторка заходу, доцентка кафедри викладання другої іноземної мови Ганна Ваніна ставила питання студентам не тільки про навчання, але й про позааудиторну діяльність і суспільне життя. Захід відбувся у дружній атмосфері. Вступникам надали важливі поради щодо термінів подання необхідних для вступу документів та їхнього переліку. Учасники заходу отримали допомогу щодо вирішення інших нагальних проблем, із якими традиційно зіштовхуються абітурієнти.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини