Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму для четвертокурсників влаштували консультацію щодо складання екзамену

Чотирнадцятого червня завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Надія Богдановська разом із доцентками кафедри Іриною Кальоновою та Оленою Бессарабовою розповіли студентам 4 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» про порядок проведення тестового атестаційного екзамену в дистанційному форматі.

Здобувачам освіти нагадали, що такий екзамен – форма атестації здобувачів вищої освіти, що проводиться з метою перевірки рівня навчальних досягнень здобувачів вищої освіти відповідно до отриманих ними знань, умінь та інших компетентностей, згідно з певною освітньою програмою. Надія Василівна звернула увагу присутніх на заході, що в цьому році підсумкова атестація здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти здійснюватиметься в онлайн-режимі з використанням платформи Moodle.
Ірина Валентинівна розповіла студентам про структуру тестових завдань. Нагадала ще раз, що державна атестація проводиться в тестовій формі. До банку питань підготовлені та завантажені тести. Рандомно обирається 100 тестових завдань, які поділені на 3 блоки. Перший блок питань включає тестові завдання з дисциплін медико-біологічних основ. Другий – тестові завдання з функціонування основних систем організму людини. Третій – це практичні запитання у вигляді ситуаційних завдань. До кожного тестового завдання пропонується 4 варіанти відповідей і лише один варіант є правильним. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Максимальна сума балів – 100. На проходження атестаційного тесту студентам надається 100 хвилин.
Надія Василівна зосередила увагу учасників на тому, що до складання державного екзамену допускаються студенти, які виконали всі вимого навчального плану. Списки студентів, допущених до державної атестації, затверджуються завідувачкою кафедри, деканом факультету, ректором університету та надаються до Державної екзаменаційної комісії. Олена Вікторівна попередила студентів, що якщо під час складання атестаційного екзамену виникає будь-яка надзвичайна ситуація, студент повинен негайно повідомити секретаря екзаменаційної комісії. У такому випадку голова атестаційної комісії визначає дату та час для перескладання. Наприкінці зустрічі Надія Богдановська ознайомила студентів із графіком оглядових лекцій і побажала всім успіхів під час складання атестаційного екзамену.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: