Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Євгенія Жила – призерка Мультиєвропейських ігор із тхеквондо

Студентка ЗНУ Євгенія Жила – призерка Мультиєвропейських ігор із тхеквондо

Студентка ЗНУ Євгенія Жила – призерка Мультиєвропейських ігор із тхеквондо
15.06.2022 08:52 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт тхеквондо перемога

Другого-восьмого червня 2022 року в м. Софія (Болгарія) пройшли Мультиєвропейські ігри з тхеквондо ВТФ. Студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму (гр. 6-0178-2ф., освітня програма «Фізичне виховання») ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), майстерка спорту України з тхеквондо ВТФ Євгенія Жила під керівництвом Андрія Яковлєва в запеклій боротьбі здобула бронзову нагороду серед жінок.

Нагадаємо, що у 2019 році керівництво федерації тхеквондо України зустрілося з тренерським активом Запоріжжя. Упродовж конструктивного діалогу з тренерами, а також керівництвом обласного Управління спорту розглянули питання подальшого плідного розвитку олімпійського тхеквондо в області. За підсумками зустрічі ухвалили рішення призначити виконувачем обов'язків керівника відокремленого підрозділу Федерації тхеквондо ВТФ України в Запорізькій області Андрія Яковлєва. І сьогодні можна з впевненістю сказати, шо цей крок був вдалий. Одне зі свідчень цього – перемога Євгенії Жили.
Кожен громадянин України докладає максимум можливих зусиль для боротьби з ворогом та наближення нашої впевненої перемоги. Спортсмени національних збірних команд із різних видів спорту – в лавах ЗСУ та на міжнародних спортивних аренах прославляють нашу неньку Україну! Євгенія, як членкиня спортивного руху, братиме участь й в Універсіаді, яка відбудеться наприкінці липня.
Представники ЗНУ бажають їй подальших успіхів для ствердження іміджу країни як міцної спортивної держави!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини