Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі курсу Erasmus+ JMM DIRUT успішно захистили бізнес-моделі сільського туризму

Слухачі курсу Erasmus+ JMM DIRUT успішно захистили бізнес-моделі сільського туризму

Слухачі курсу Erasmus+ JMM DIRUT успішно захистили бізнес-моделі сільського туризму
15.06.2022 10:00 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет проєктна діяльність Еразмус DIRUT захист бізнес-моделей

Одинадцятого червня на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся захист групових та індивідуальних проєктів слухачів курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість і креативність: поширення європейського досвіду в Україні» (DIRUT) за підтримки Програми «Erasmus+: Jean Monnet Module» Європейського Союзу.

Із квітня по червень весняного семестру 2021-2022 навчального року тридцять магістрів і бакалаврів факультету фізичного виховання та економічного факультету вивчали курс DIRUT у дистанційному форматі. В умовах воєнного стану слухачі курсу могли долучатися до практичних і лекційних занять, які проводила проєктна команда з використанням Zoom-конференцій, та виконувати самостійні завдання в системі Moodle.
На захисті фінальних проєктів із сільського туризму була присутня вся проєктна команда: декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп, координаторка проєкту, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталя Венгерська, начальниця відділу міжнародних зв'язків ЗНУ Аліна Осаул, професор кафедри маркетингу та управління персоналу Олександр Череп, професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Лариса Безкоровайна, професорка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ Валентина Воронкова, доцентка кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка й в.о. завідувача кафедри конституційного та трудового права Сергій Омельянчик.
Слухачі курсу в цьому семестрі представили групові та індивідуальні бізнес-моделі сільського туризму з урахуванням сучасних українських реалій в умовах воєнного стану та досвіду диверсифікації сільського туризму європейських країн (Франції, Італії, Нідерландів, Португалії, Іспанії, Ірландії та ін.). Варто зазначити, що значна кількість представлених до захисту бізнес-моделей містила елементи соціального підприємництва або волонтерства. Їхні автори враховували сучасні виклики розвитку економіки в умовах воєнного стану та розкривали можливості допомоги всім, хто її потребує. Зокрема, вони представили бізнес-моделі CANVAS сільського креативного туризму: «Мурованокуриловецькі скарби», «Поселення Хоббітів», «Back to the Past», «Lemuri», «Козацький хутір “Кулешівка”», «Підлітковий еко-культурний табір «Мандрівники кіно-всесвіту», «Гастро-вихідні в передмісті», «Краса трояндового поля», «Нова археологічна школа», «Домівка “У лісі”», «Pets Hotel» та інші. Також до захисту презентацій долучився завідувач кафедри маркетингу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Сергій Касян, який поділився власними науковими та практичними здобутками галузі маркетингу сільського туризму.
Учасники заходу відзначили, що для них стали надзвичайно корисними знання, отримані під час онлайн-екскурсії до агросадиб Етносела «Дивосвіт» і неформального спілкування з представниками бізнесу, що відбулися в межах програми тренінгів проєкту DIRUT у травні поточного року. Слухачі курсу отримали електронні міжнародні сертифікати Програми Erasmus+: Jean Monnet Module Європейського Союзу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість і креативність: поширення європейського досвіду в Україні».

Із фотоматеріалом захисту робіт можна ознайомитися в соціальній мережі Фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/dirut

#DIRUT_ZNU #Erasmus_DIRUT_ZNU

Наталя Венгерська,
координаторка проєкту,
доцентка кафедри міжнародної економіки,
природних ресурсів та економіки міжнародного туризму


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини