Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ зустрілися з викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ зустрілися з викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ зустрілися з викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні
15.06.2022 17:07 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ зустріч з абітурієнтами

Щоб допомогти цьогорічним випускникам відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)» зробити вибір щодо подальших освітніх перспектив, 14 червня влаштували online-зустріч студентської молоді з викладачами інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні.

На заході були присутні: заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев; заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько; відповідальна за вступ на старші курси Олена Заїка; завідувач кафедри електротехніки та енергоефективності Віктор Коваленко; завідувач кафедри металургії Олексій Кириченко; заступник завідувача кафедри металургійного обладнання Андрій Власов та ін.
На початку заходу Олена Заїка та Микола Світанько розповіли гостям, як стати студентами на базі отриманого ступеня молодшого спеціаліста. Зокрема, Олена Вікторівна звернула увагу присутніх на те, які документи потрібні для вступу на перший курс за скороченим терміном навчання або на старші (другий і третій) курси. Вона також звернула увагу на терміни подання документів вступниками. Олена Заїка зазначила, що реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 липня, а прийом заяв і документів відбуватиметься з 29 липня по 23 серпня. Микола Світанько ознайомив вступників зі сторінкою сайту приймальної комісії ЗНУ, де розміщена уся необхідна для майбутніх вступників інформація:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Значну увагу Микола Вікторович приділив розповіді про те, як потрібно створювати та подавати мотиваційний лист. Він розповів абітурієнтам, із яких частин цей документ має складатися, яким чином потрібно його оформити та як і коли подати до приймальної комісії. Детальна інформація – за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/mydocs/normatyvni_dokumenty/2022/poryadok_motivats__jnij_list_2022.pdf?v=1653568411
У другій частині заходу гостей проінформували про спеціальності та освітні програми, за якими навчаються студенти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Із їхнім повним переліком можна ознайомитися за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/4743
Особливу увагу приділили спеціальностям, спорідненим із вже отриманими випускниками Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ. Передусім, це – спеціальність 133 «Галузеве машинобудування», про яку розповів Андрій Власов; Віктор Коваленко презентував спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», а Олексій Кириченко запросив абітурієнтів отримати освіту за спеціальністю 136 «Металургія». Відразу про дві спеціальності – 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 263 «Цивільна безпека» (освітня програма «Охорона праці») – розповів учасникам заходу Владислав Румянцев. Зустріч завершилася відповідями викладачів ІННІ ЗНУ ім. Ю.М. Потебні та представників приймальної комісії на питання майбутніх студентів.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини