Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На Дні відкритих дверей абітурієнтам розповіли про переваги навчання на математичному факультеті

На Дні відкритих дверей абітурієнтам розповіли про переваги навчання на математичному факультеті

На Дні відкритих дверей абітурієнтам розповіли про переваги навчання на математичному факультеті
15.06.2022 14:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування математичний факультет день відкритих дверей вступ-2022 профорієнтаційна діяльність

Чотирнадцятого червня цьогорічні абітурієнти завітали на День відкритих дверей математичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Під час онлайн-заходу вони мали змогу поспілкуватися з деканом Сергієм Гоменюком і науково-педагогічними працівниками різних кафедр, дізнатися більше про навчання за спеціальностями, які пропонує вступникам математичний факультет, а також – про перспективи працевлаштування після отримання диплома вишу. Вони отримали відповіді на актуальні запитання й довідалися, як складати мотиваційний лист, необхідний для вступу на вподобану освітню програму.

На початку заходу модератор, заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман привітав присутніх і надав слово декану Сергію Гоменюку. Своєю чергою, Сергій Іванович, вітаючи майбутніх вступників, наголосив, що в усі часи вища освіта вважалася неабиякою цінністю. На сьогодні математичний факультет надає якісну освіту, готуючи висококваліфікованих математиків, фізиків, викладачів і фахівців ІТ-галузі. Декан охарактеризував спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту на факультеті, зокрема він згадав про можливості «дуальної освіти», доступної студентам ЗНУ. Перед учасниками заходу виступили професор кафедри фундаментальної та прикладної математики, відомий учений, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Грищак, завідувач кафедри фундаментальної та прикладної математики, доцент Сергій Гребенюк, заступниця декана з наукової роботи, доцентка цієї кафедри Вікторія Леонтьєва, доцент Михайло Клименко та завідувач кафедри загальної математики, доцент Ігор Зіновєєв. Вони розповіли про спеціальності та освітні програми математичного факультету, особливості навчання на ньому, можливості отримати затребувані на сьогодні професії, необхідні для розбудови держави й побудови кар’єри.
Крім того, для учасників заходу влаштували віртуальну екскурсію, показавши відео навчальним корпусом № 1, де розташований факультет, та його аудиторіями. Студентка спеціальності «Середня освіта (Фізика)» Поліна Білоус провела презентацію, розповіла про переваги студентського життя та про можливості для навчання й самовдосконалення, які мають здобувачі освіти математичного факультету. Голова студради факультету Ілля Костюк пояснив майбутнім вступникам, у чому полягають головні завдання студентського самоврядування.
Під час зустрічі абітурієнти скористалися можливістю поставити актуальні для них запитання щодо особливостей вступу-2022, оплати за навчання, кількості бюджетних місць, переваг певних спеціальностей та освітніх програм. Їм відповіли науково-педагогічні працівники факультету. Заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман розповів про особливості написання мотиваційного листа. У разі виникнення запитань їм порадили зателефонувати до деканату математичного факультету за номером: 289-12-60.
Крім того, дізнатися більше про освітні програми вступники зможуть за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math/1627
На сайті приймальної комісії розміщені Правила прийому до ЗНУ у 2022 році:
https://pk.znu.edu.ua/4483.ukr.html

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини